Mundurowe złotka znów zawalczą

Data dodania: 2009-10-16 13:36:43, Karina
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Funkcjonariusze olsztyńskiej policji dobrze strzelają nie tylko z broni palnej, ale także do bramki na boisku. Rozpoczęta przedwczoraj piłkarska liga mundurowa jest kolejną okazją do pokazania swoich umiejętności.

Grać w piłkę nożną lubią prawie wszyscy mężczyźni, a olsztyńscy mundurowi nie stanowią wyjątku. Policjanci, strażnicy miejscy, żołnierze, celnicy, leśnicy i strażacy na co dzień bronią naszego bezpieczeństwa, jednak starcza im sił, by zmagać się także na boisku.

Biorąc pod uwagę ostatnie i nie jedyne zwycięstwo policjantów - piłkarzy z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, można stwierdzić, że rezultaty są nie najgorsze. Funkcjonariusze mają  na swoim koncie liczne tytuły Mistrzów i Wicemistrzów Polski Służb Mundurowych. Największym ich osiągnięciem było wrześniowe zwycięstwo w Pierwszym Międzynarodowym Turnieju Piątek Piłkarskich Służb Mundurowych o Puchar „Magna Grecia” we Włoszech. Teraz będą mieli okazję ponownie wykazać się swoimi umiejętnościami.

Przedwczoraj rozpoczęły się rozgrywki halowej ligi piłkarskiej służb mundurowych, w której udział wezmą żołnierze, strażnicy miejscy, policjanci, strażacy, celnicy, leśnicy, pracownicy UM w Olsztynie oraz gościnnie klerycy. Na inauguracji piłkarska drużyna olsztyńskich policjantów rozgromiła kleryków 13:3. Kolejne zmagania będzie można obserwować w każdą środę, aż do 10 marca 2010 roku.
Piłkarzom - amatorom życzymy powodzenia!

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • kibic 2009-11-01 14:13:23
    to nie ta drużyna gra więc zmieńcie te zdięcie
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • Ktoś 2009-10-19 13:12:35
    "Funkcjonariusze olsztyńskiej policji dobrze strzelają nie tylko z broni palnej" - raczej nie strzelają, bo policja nie ma kasy na naboje :P
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.