Motomikołaje opanowali starówkę (zdjęcia)

Data dodania: 2013-12-07 13:15:23, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Motomikołaje opanowali starówkę (zdjęcia)

Za nami kolejna edycja akcji Motomikołaje. Motocykliści zrzeszeni wokół klubu motocyklowego Tabun zbierali na starówce datki na rzecz Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

W tym roku motocykliści zbierają na pompy infuzyjne dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Ci, którzy wrzucili coś do puszki Motomikołaja mogli liczyć na motocyklową lub konną przejażdżkę, słodkości, upominek, czy kupon na posiłek w jednej z restauracji na Starym Mieście.

Do motomikołajowej akcji przyłączyło się wielu motocyklistów, ale i tych, którzy chcieli wesprzeć akcję swoimi datkami nie brakowało.

Zobaczcie naszą fotorelację z zaśnieżonej starówki!

 

Komentarze (4)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.