Motomikołaje nadjechały po raz szósty (zdjęcia)

Data dodania: 2014-12-07 20:32:41, kru
Ostatnia aktualizacja 2014-12-08 09:06:30
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Motomikołaje nadjechały po raz szósty (zdjęcia)
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

Na olsztyńskiej starówce już po raz szósty odbyła się charytatywna akcja motocyklistów mająca na celu zbiórkę pieniędzy na zakup pomp infuzyjnych dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Akcję kilka lat temu wymyślili motocykliści z olsztyńskiego klubu "Tabun", którzy corocznie ubrani w mikołajowe stroje wychodzą na ulice Starego Miasta, aby zbierać fundusze na zakup pomp infuzyjnych dla małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Ci, którzy wspomogli akcję mogli liczyć na motocyklową przejażdżkę, zdjęcie z motomikołajem, drobne słodkości czy kupon na posiłek w jednej z restauracji. Dla najbardziej chojnych przewidziano upominki ufundowane przez Tor Kartingowy Kormoran.

Prócz członków klubu "Tabun" w akcji udział wzięli także m.in. ich koledzy z Klubu Miłośników Motocykli Zabytkowych "Rotor".

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.