Motomikołaje nadjechały po raz szósty (zdjęcia)

Ostatnia aktualizacja 2014-12-08 09:06:30, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Motomikołaje nadjechały po raz szósty (zdjęcia)
Fot. Łukasz Kozłowski / olsztyn.com.pl

Na olsztyńskiej starówce już po raz szósty odbyła się charytatywna akcja motocyklistów mająca na celu zbiórkę pieniędzy na zakup pomp infuzyjnych dla Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.

Akcję kilka lat temu wymyślili motocykliści z olsztyńskiego klubu "Tabun", którzy corocznie ubrani w mikołajowe stroje wychodzą na ulice Starego Miasta, aby zbierać fundusze na zakup pomp infuzyjnych dla małych pacjentów Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Ci, którzy wspomogli akcję mogli liczyć na motocyklową przejażdżkę, zdjęcie z motomikołajem, drobne słodkości czy kupon na posiłek w jednej z restauracji. Dla najbardziej chojnych przewidziano upominki ufundowane przez Tor Kartingowy Kormoran.

Prócz członków klubu "Tabun" w akcji udział wzięli także m.in. ich koledzy z Klubu Miłośników Motocykli Zabytkowych "Rotor".

Źródło: własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze