Motomikołaje kwestowali na Starym Mieście [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2015-12-05 13:32:54, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Motomikołaje kwestowali na Starym Mieście [ZDJĘCIA]
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Już po raz siódmy członkowie olsztyńskiego klubu motocyklowego Tabun przeprowadzili doroczną kwestę.

Pieniądze zebrane podczas poprzednich zbiórek przeznaczane były na wsparcie olsztyńskiego szpitala dziecięcego. W tym roku będzie inaczej.

- Tym razem zbieramy pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który od kilku lat zmaga się z rakiem, a leczenie weszło na taki etap, że dodatkowe pieniądze są niezbędne - mówi Piotr Milanowski z klubu motocyklowego Tabun.

To jedyna zmiana. Już tradycyjnie darczyńcy będą mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, quadami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach oraz rabat do jednego ze staromiejskich pubów. Dodatkowo w tym roku najhojniejsi ofiarodawcy otrzymają zniżki na wykonanie tatuaży w jednym z olsztyńskich studiów tatuażu.

Klub Tabun zbiórkę organizuje przy wsparciu Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego oraz olsztyńskiej społeczności motocyklowej.

- W poprzednim roku zebraliśmy ok. 5 tys. zł. - mówią portalowi Olsztyn.com.pl organizatorzy. I dodają: - Oczywiście mamy nadzieję, że w tym roku pobijemy tą kwotę.

Zbiórka potrwa do godziny 16.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.