Motomikołaje. Kwestowali na rzecz chorego kolegi [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2016-12-11 13:33:57, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Motomikołaje. Kwestowali na rzecz chorego kolegi [ZDJĘCIA]
Motomikołaje na olsztyńskiej starówce
Fot. Emil Marecki / Olsztyn.com.pl

Już po raz ósmy członkowie olsztyńskiego klubu motocyklowego Tabun przed nadchodzącymi świętami przeprowadzili doroczną kwestę.

Pieniądze zebrane podczas poprzednich zbiórek przeznaczane były na wsparcie olsztyńskiego szpitala dziecięcego. W poprzednim i obecnym roku cel kwesty był z goła odmienny.

- Zbieramy pieniądze na onkologiczne leczenie kolegi z klubu, który od kilku lat zmaga się z rakiem, a leczenie weszło na taki etap, że dodatkowe pieniądze są niezbędne - mówił portalowi Olsztyn.com.pl podczas poprzedniej zbiórki Piotr Milanowski z klubu motocyklowego Tabun.

Już tradycyjnie na olsztyńskim Starym Mieście darczyńcy mogli liczyć na przejażdżki motocyklami, quadami, słodkie upominki, możliwość sfotografowania się na stalowych zaprzęgach oraz rabaty do wspierających akcje restauracji. Podobnie jak przed rokiem była również możliwość zdobycia zniżki na wykonanie tatuaży w jednym z olsztyńskich studiów tatuażu.

Zbiórkę wsparli także motocykliści z Klubu Motocykli Zabytkowych "Rotor".

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.