Mistrz fryzjerstwa z Olsztyna prezydentem największej fryzjerskiej organizacji na Europę Zachodnią

Data dodania: 2018-10-11 13:09:34, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Mistrz fryzjerstwa z Olsztyna prezydentem największej fryzjerskiej organizacji na Europę Zachodnią
Fot. Archiwum Matraccy Olsztyn/Andrzej Matracki FB

Andrzej Matracki – pochodzący z Olsztyna mistrz fryzjerstwa został wybrany na prezydenta największej na świecie organizacji fryzjerstwa - federacji OMC. Matracki będzie pełnił tę funkcję przez cztery lata.

Andrzej Matracki przygodę z fryzjerstwem zaczął ponad 20 lat temu, pasją do fryzjerstwa zaraził również młodszego brata Pawła. Fryzjerzy są znani nie tylko w Olsztynie, ale i na świecie. Andrzej Matracki to 4-krotny mistrz świata we fryzjerstwie, a do tego trener polskiej kadry fryzjerskiej, która trenuje właśnie w stolicy regionu.

Teraz do swojej listy dokonań Andrzej Matracki dopisze kolejną pozycję. Olsztynianin został wybrany prezydentem federacji OMC na Europę Zachodnią. Wygrał wybory, w których głosowali delegaci z całego świata.

Matracki swoją 4-letnią kadencję rozpocznie 15 grudnia tego roku. Będzie to jednocześnie oznaczać, że stolicą federacji na ten czas stanie się Olsztyn.

- Zostałem wybrany praktycznie jednogłośnie - przyznaje Andrzej Matracki. - Przeciw była tylko Irlandia, której przedstawiciel był moim kontrkandydatem. Taki wybór był możliwy dzięki temu, że od lat jeździmy na mistrzowskie imprezy i jesteśmy w czołówce. To także ogromna zasługa władz miasta – mówił Andrzej Matracki podczas spotkania z prezydentem Olsztyna, Piotrem Grzymowiczem.

Źródło: UM Olsztyna/własne

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.