Minister Grabarczyk przywiózł dobre wieści

Data dodania: 2010-04-28 13:34:27, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Dziś w Olsztynie gościł minister Cezary Grabarczyk. Ten sam, który w ubiegłym tygodniu postanowił cofnąć finansowanie przebudowy ''szesnastki'' oraz budowy południowej obwodnicy Olsztyna.

Pieniądze na szesnastkę będą na pewno - zapewniał dziś w Olsztynie, Minister Infrastruktury Cezary Grabarczyk. Co prawda źródło finansowania się zmieni, ale przebudowa szesnastki w warmińsko-mazurskim i budowa obwodnicy Olsztyna dojdzie do skutku. Zapewnienie o zdobyciu finansów na te inwestycje w naszym regionie, władze województwa otrzymały już kilka dni temu, dziś minister Grabarczyk przyjechał do Olsztyna by potwierdzić swoje słowa.

Wiadomo już, że pieniądze będą pochodziły z dodatkowych funduszy unijnych przyznanych Polsce na lata 2011-2013. Ministerstwo Rozwoju Regionalnego skieruje część ze zdobytych  633 milionów euro na inwestycje w warmińsko-mazurskim.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • J23 2010-04-28 16:52:05
    Panie Ministrze kończ pan wstydu oszczędź, po co tu przyjechałeś by dyrdymały sprzedawać naiwnym i szukać poklasku w oszukanym narodzie. Te niby rewelacje to nic innego jak gra przedwyborcza na zatrzymanie odwracającego się od was elektoratu. Finansowanie w 2011 (jeżeli będzie?!) to rozpoczęcie budowy dopiero w 2012 takie są realia, a to pisała już Gazeta Olsztyńska 2 tygodnie temu, wiec z niczym pan do nas przyjechał i nic tu po panu -ŻEGNAMY!
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
  • n00b 2010-04-28 14:05:48
    W sumie to nawet lepiej, przynajmniej zrobią porządnie, bo inaczej Unia cofnie fundusze. A nie jak za państwowe, 3 razy zdzierać i kłaść a po roku remont....
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.