Mieszkania w śródmieściu już od 4990 zł/m2. Zobacz FILM z najnowszą inwestycją na mapie Olsztyna

Data dodania: 2019-04-15 12:31:14, kru
Ostatnia aktualizacja 2019-04-16 08:10:14
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Mieszkania w śródmieściu już od 4990 zł/m2. Zobacz FILM z najnowszą inwestycją na mapie Olsztyna
Inwestycja Villa Nova w Olsztynie
Fot. Materiał Partnera

Ruszyła przedsprzedaż mieszkań w nowej i wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w śródmieściu Olsztyna. Nieopodal skrzyżowania ulic Pstrowskiego z Dworcową, powstanie kameralny, obejmujący jedynie 54 lokale, budynek mieszkalny o nowoczesnej bryle. Inwestycja Villa Nova to 4 kondygnacje naziemne, mieszkania z prywatnymi ogródkami na parterze, windy, hala garażowa, obszerne balkony, wózkownie, rowerownie, a także szeroki przekrój metraży lokali – od 31 do 76 m2. Ceny mieszkań są bardzo atrakcyjne jak na tę lokalizację i zaczynają się już od 4990 zł/m2.

Realizowana przez doświadczonego dewelopera TJM Development inwestycja rozpocznie się w lipcu 2019 roku, a zakończy przekazaniem kluczy w marcu 2021 r. Budynek Villa Nova powstanie na naturalnym wyniesieniu wzdłuż ślepej odnogi ulicy Pstrowskiego, prowadzącej wyłącznie do terenu zamkniętego osiedla. W jego pobliżu znajdują się m.in. markety Tesco i Kaufland z pełną ofertą usług i punktami gastronomicznymi oraz stacja BP.

CO WYRÓŻNIA VILLA NOVA?

Oprócz świetnej lokalizacji i bardzo atrakcyjnych cen, inwestycja posiadać będzie wiele zalet.

- Jedną z nich będą, zaprojektowane 3 metry powyżej poziomu drogi i okolicznego terenu, prywatne ogródki, które będą przynależne do wszystkich położonych na parterze mieszkań.

- Projektując inwestycję pomyśleliśmy również o rodzicach z małymi dziećmi oraz rowerzystach. Przy wejściach do klatek schodowych na parterze znajdować się będą wózkownie z miejscami na dziecięce wózki, natomiast rower będzie można pozostawić w jednej z 3 rowerowni.

- W samym garażu zlokalizowanych będzie 55 wygodnych - szerokich na 280 centymetrów miejsc postojowych.

- Aby zapewnić mieszkańcom poczucie przestrzeni - poza łazienkami, które w większych mieszkaniach również posiadają okna - we wszystkich otworach okiennych zaprojektowano wysokie drzwi balkonowe, które w prawie wszystkich lokalach (poza metrażami 31 m2) prowadzą do obszernych balkonów.

- Wszystkie mieszkania - już nawet te 31-metrowe – posiadają oddzielną sypialnię. W mieszkaniach największych – 76-metrowych, poza salonem z częścią kuchenną, uzyskaliśmy miejsce na 3 sypialnie, 2 łazienki i garderobę.

Chcecie poznać więcej szczegółów na temat Villa Nova lub obejrzeć rzuty mieszkań? Już teraz odwiedź naszą stronę www.villa-nova.net lub skontaktuj się z naszym doradcą – Piotrem Jagiełłą – tel. 723 011 611, e-mail: piotr.jagiello@broker-nmid.pl Zapraszamy także do naszego biura sprzedaży na al. Sikorskiego 19/117 w Olsztynie.

Wszystkie najświeższe informacje o Villa Nova znajdziecie również na fanpejdżu inwestycji na Facebooku. Pod adresem www.facebook.com/VillaNovaOlsztyn publikować będziemy m.in. relacje z placu budowy, zdjęcia oraz filmy z przebiegu prac.

Poniżej film zapowiadający inwestycję Villa Nova.

Artykuł sponsorowany

Dodawanie komentarzy zostało wyłączone

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.