Masz pomysł na biznes? Skorzystaj z pomocy

Ostatnia aktualizacja 2009-12-29 08:16:05, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie przystąpiło do wprowadzania nowego projektu FABRYKA INNOWACJI. Każdy kto ma pomysł a nie ma środków na swój wymarzony biznes, teraz może go zrealizować.

Przez kolejne 3 lata ''Fabryka'' poszukiwać będzie około 100 pomysłów na innowacyjną działalność gospodarczą. Centrum będzie kompleksowo wspierać pomysłodawców, w tym przede wszystkim studentów, doktorantów, kadrę naukową czy pracowników technicznych szkół wyższych i innych jednostek badawczo-rozwojowych. O pomoc w realizacji swojego projektu może starać się każdy mieszkaniec naszego województwa.

Żeby otrzymać wsparcie na ''rozkręcenie biznesu'' należy :

- Mieć świetny pomysł na biznes

 Zastanów się jak w kilku zdaniach go opisać. Pamiętaj żeby był wykonalny
i dochodowy. Nie musisz mieć dokładnego biznesplanu - na tym etapie najważniejsza jest idea.

- Wypełnić formularz, w którym opiszesz swój pomysł

Formularz znajduje się na stronie http://www.fabrykainnowacji.org.pl/   

Otrzymasz login i hasło oraz zostaniesz poinformowany kiedy wniosek zostanie rozpatrzony.

-  Po przyjęciu Twojego wniosku rozpocznie się etap preinkubacji

W jego trakcie zostaną przeprowadzone badania rynku, analizy i wyceny niezbędne, żeby z Twojego pomysłu stworzyć Twoją firmę.

- Po założeniu firmy zostanie ona dofinansowana kwotą do 200.000 euro

 Ty, jako pomysłodawca, obejmiesz w niej udziały. Od tej chwili Twoja firma rozpoczyna swoją działalność.

Źródło: Własne/UM Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.