Marihuana, ecstasy i biały proszek. Kolejny posiadacz narkotyków zatrzymany [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data dodania: 2018-09-13 11:43:16, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-09-13 11:59:43
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Marihuana, ecstasy i biały proszek. Kolejny posiadacz narkotyków zatrzymany [ZDJĘCIA, WIDEO]
Fot. KMP Olsztyn

Olsztyńscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze znaleźli ponad 300 gramów marihuany, tabletki ectasy i biały proszek, prawdopodobnie dopalacz.

Policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dotarli do informacji, że pewien mieszkaniec Olsztyna może posiadać znaczną ilość narkotyków. Pojechali pod wskazany adres i zaskoczyli podejrzanego na parkingu, gdy ten zaparkował auto i szedł w stronę swojego mieszkania, do którego dotarł już razem z funkcjonariuszami.

W jego lokum stróże prawa znaleźli liczne substancje odurzające poukrywane w różnych miejscach. W wiaderku po farbie znajdowała się marihuana, na regale stał szklany dzban z nieznaną cieczą, prawdopodobnie dopalaczem, w komodzie był woreczek z tabletkami ecstasy, a za telewizorem schowano słoik z białym proszkiem, który zostanie poddany analizie.

Łącznie policjanci zabezpieczyli niemal 340 gramów marihuany, 30 gramów białego proszku, tabletki MDMA oraz wagę elektroniczną, młynek do rozdrabniania narkotyków i pieniądze.

24-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna nie przyznaje się do winy. Grozi mu kara nawet do 10 lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.