Maraton Pisania Listów Amnesty International. Olsztynianie napiszą w ważnej sprawie

Data dodania: 2018-12-06 13:08:12, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Maraton Pisania Listów Amnesty International. Olsztynianie napiszą w ważnej sprawie
Maraton Pisania Listów z 2014 roku

Olsztyn kolejny już raz włącza się do akcji organizowanej przez Amnesty International. Cel jest jeden – napisać jak najwięcej listów w obronie praw człowieka na całym świecie.

Co roku, w okolicach 10 grudnia, kiedy świętujemy Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka - organizowany jest Maraton Pisania Listów. Podczas akcji, przez 24 godziny, powstają ręcznie pisane listy w obronie kilkunastu konkretnych osób lub grup osób, których prawa człowieka zostały złamane.

- Te listy są naprawdę skuteczne - mówi Bartosz Grucela, organizator Maratonu Pisania Listów w Olsztynie.

W tym roku w Olsztynie będziemy pisać w dniach 8-9 grudnia (w godzinach 10:00-18:00) w sprawie obrończyń praw człowieka, które na całym świecie podejmują olbrzymie ryzyko walki o prawa człowieka. Są jednak prześladowane, torturowane, pozbawianie wolności, a nawet zabijane - tylko dlatego, że stanęły w obronie innych.

W stolicy Warmii i Mazur list będzie można napisać w biurze Partii Razem przy ul. Kołłątaja 5, lok. 321 [III piętro].

List można także napisać online poprzez stronę Amnesty International ->

Na kogo zagłosujesz w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego?

  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA, PO, PSL, SLD, .N, ZIELONI
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY
  • + KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
  • + KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS
  • + KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
  • + KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.