Lotnisko w Szymanach szykuje się do wakacji. Wkrótce ruszą kolejne połączenia

Data dodania: 2019-04-17 15:36:50, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Lotnisko w Szymanach szykuje się do wakacji. Wkrótce ruszą kolejne połączenia
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Już niedługo w ofercie Portu Lotniczego Olsztyn – Mazury pojawi się więcej kierunków podróży. Od wakacji do niemieckiego miasta Dormund samoloty będą odlatywały trzy razy w tygodniu. Powrócą też połączenia sezonowe z Ukrainą i Bułgarią.

Obecnie do Dortmundu podróżni z lotniska w Szymanach mogą polecieć dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i piątki. Jednak od 3 lipca do tego niemieckiego miasta polecimy już trzy razy w tygodniu. Węgierski Wizz Air, który obsługuje tę linię, zdecydował się na dodatkowe dwa połączenia w środy. Zmienią się również godziny odlotów. Teraz samoloty będą odlatywać z Szyman o godz. 18:20, a nie jak do tej pory o godz. 12:00.

Wkrótce w ofercie portu lotniczego pojawią się kolejne kierunki podróży. Od 25 kwietnia polecimy do Krakowa, a od 27 kwietnia także do Lwowa. Przewoźnikiem na obu tych liniach będą Polskie Linie Lotnicze LOT. Z kolei 16 czerwca ruszy połączenie sezonowe do Burgas w Bułgarii. To połączenie obsługuje Neckermann Polska.

Port Lotniczy Olsztyn – Mazury na stałe ma w ofercie również połączenia do Londynu Luton, które obsługuje Wizz Air, oraz do Londynu Stansted, do którego pasażerów zabiera przewoźnik Ryanair.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • miko 2019-05-24 14:01:46
  prawie 1tyś złotych aby polecieć do Bułgarii - gruba przesada!!
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Zawiedzony 2019-05-19 08:36:24
  Dlaczego nic nie lata na poludnie Niemiec np.St.albo Bad.
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • Fizyk 2019-04-17 20:59:27
  Sławek M. Były komendant województwa Warmińsko-mazurskie policji generał robi tam jeszcze za ciecia od ochrony?
  Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.