Los licencji dla Stomilu wciąż niepewny

Ostatnia aktualizacja 2017-06-16 09:10:55, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Los licencji dla Stomilu wciąż niepewny

Do 23 czerwca Komisja Licencyjna PZPN odroczyła rozpatrzenie sprawy licencji na grę w I lidze dla Stomilu Olsztyn. Nieoficjalnie mówi się, że przyznanie licencji zależy od tego, czy klub zdoła do tego czasu wypłacić pozostałe zaległości względem byłych piłkarzy, z którymi jest w sporze.  

Komisja Odwoławcza ds. Licencji Klubowych PZPN na posiedzeniu w dniu 14 czerwca rozpatrzyła odwołanie Klubu Gryf Wejherowo oraz odwołanie Klubu Stomil Olsztyn. Stomil złożył odwołanie od decyzji o nieprzyznaniu mu licencji na grę w I lidze.

PZPN nie przyznał licencji ze względu na niedostosowanie infrastruktury stadionowej do rozgrywek I ligi oraz zadłużenie klubu wobec byłych zawodników. W odwołaniu Stomil zgłosił jako swój obiekt – stadion w Ostródzie oraz zobowiązał się do spłaty zadłużenia wobec piłkarzy.

W minioną środę Komisja Licencyjna PZPN postanowiła, że odroczy rozpatrywanie sprawy Stomilu do 23 czerwca. Wciąż bowiem nie spłacone zostało zadłużenie wobec zawodników, z którymi klub jest w sporze sądowym. Klub ma więc niewiele czasu na znalezienie kolejnych środków.

Przypomnijmy, wciąż nie wiadomo również, kto będzie trenerem Stomilu Olsztyn w nowym sezonie. Pełniący tę funkcję Adam Łopatko odszedł z klubu i związał się z Pogonią Siedlce.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

  • Widzę co się dzieje 2017-06-16 18:34:54
    Z czym do ludu Stomil? Forsy brak, zawodników co lepszych zabierze "Super Trener"do Pogoni Siedlce.Czy w tej sytuacji nie lepiej zaczynać od IV ligi jak ŁKS, czy Widzew?Olsztyn ze swoimi władzami na ten "luksus" w pełni zasłużył.
    Odpowiedz Oceń: 1 4 Zgłoś treść
  • pan jan 2017-06-16 13:43:26
    Oj podziękujemy Arbuzowi za ten stadion przy wyborach podziękujemy
    Odpowiedz Oceń: 12 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.