Local Warming Before, czyli muzyka elektroniczna w Olsztynie ma się dobrze

Data dodania: 2019-01-30 12:15:02, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Local Warming Before, czyli muzyka elektroniczna w Olsztynie ma się dobrze
Local Warming Electronic Festival 2018
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Gratka dla miłośników muzyki elektronicznej w Olsztynie. Niebawem kolejne wydarzenie sygnowane, należącą do Miejskiego Ośrodka Kultury, marką Local Warming Before. Ta jest kontynuacją działań po udanym, letnim festiwalu muzyki elektronicznej w stolicy regionu.

Jak informuje Miejski Ośrodek Kultury w Olsztynie, wszystko zaczęło się od Local Warming Electronic Festival - dwudniowego festiwalu muzyki elektronicznej, który odbył się w sierpniu ubiegłego roku na stadionie Warmii w Olsztynie.

- Impreza przyciągnęła wówczas ok 8 tys. osób, odbijając się szerokim echem w mediach i wypełniając ewidentną lukę na muzycznej mapie północno-wschodniej Polski – komentuje MOK, właściciel marki.

Po tym wydarzeniu, z początkiem 2019 roku została powołana do życia submarka Local Warming Before. Cel jest jeden – dbanie o wysoką jakość muzyki elektronicznej na Warmii i Mazurach, przy jednoczesnym wypełnieniu czasu w oczekiwania na kolejną edycję festiwalu. Ten odbędzie się latem tego roku.

By dbać o fanów muzyki elektronicznej i utrzymywać ich w zwartej grupie, raz w miesiącu w Olsztynie odbywają się występy najciekawszych i oryginalnych didżejów.

Najbliższe tego typu wydarzenie w ramach Local Warming Before odbędzie się 14 lutego (czwartek) w klubie Mięta na olsztyńskiej starówce. zagrają: Sonar Soul z projektem SONAR, Pejzaż oraz Tomasz Feel Oczkowski.

Bilety w cenie 15 złotych dostępne na stronie bilety.mok.olsztyn.pl

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.



Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.