Ktoś porzucił w lesie młodego psa. Pomóż schronisku znaleźć właściciela

Data dodania: 2019-05-30 13:34:17, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Ktoś porzucił w lesie młodego psa. Pomóż schronisku znaleźć właściciela
Fot. Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach/FB

Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach poszukują właściciela młodej suczki, która została przywiązana w lesie przy DK16, w okolicy Naglad. Pies został porzucony razem z poduszką, karmą, a nawet szamponem.

Schronisko w Tomarynach poinformowało o porzuconej suni. Psa do placówki przywieźli policjanci. Zwierzę było przywiązane w lesie przy drodze krajowej nr 16, w okolicach Naglad w gminie Gietrzwałd.

Przy zwierzęciu znajdowały się czerwona poduszka, która była cała przemoczona, dwie miski, karma, dwie zabawki, a nawet szampon. Suczka miała na sobie czarne szelki i czerwoną smycz. Prawdopodobnie została porzucona wczoraj z rana. Sunia jest przerażona, ale na szczęście nic się mu nie stało.

Teraz pracownicy schroniska poszukują właściciela psa, aby mógł on ponieść konsekwencje. Suczka potrzebuje domu tymczasowego. W tej sprawie można dzwonić pod numer tel. 606 507 829.

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje w tej sprawie lub wie, kto jest odpowiedzialny za porzucenie zwierzęcia, może dzwonić do schroniska, także anonimowo, pod numer tel. 534 204 420. Za porzucenie psa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze (11)

Dodaj swój komentarz

 • Ijo Ijo 2019-05-31 19:07:24
  A po co im ta informacja, po za tym to chyba łamanie rodo i w ogóle jakieś hitelrowskie metody sprzedaj nam info kto to zrobił bo my nei mozemy odkryć kto
  Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść
 • EKU 7887400 2019-05-30 17:33:20
  Wtedy kiedy była moda na rozdawanie torebek na psie kupki radni przyjęli uchwałę o chipowaniu psów i kotów w Olsztynie. Jeśli rzecz jest aktualna i była konsekwentnie realizowana to właściciela porzuconego czworonoga powinniśmy mieć na widelcu.
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Kanapka 2019-05-30 16:40:28
  Jak mądry pies to sam trafi do domu a jak głupi to do utylizacji.
  Odpowiedz Oceń: 2 11 Zgłoś treść
 • Kudo 2019-05-30 15:49:12
  Bardziej człowieka bym przywiązał niż bezbronne zwierze.gnojowi ręce bym poobcinal
  Odpowiedz Oceń: 8 1 Zgłoś treść
 • Młoda 2019-05-30 14:58:21
  Jakiś drań w drodze na Gdańsk pozbył się niepotrzebnej mu zabawki. Prawdopodobnie nie mieszka w gminie Gietrzwałd, gdyż wie że można opublikować zdjęcie suczki A ktoś rozpoznałby psa sąsiada. Chyba że jest tak głupi że mieszka 1 km. od miejsca przestępstwa.
  Odpowiedz Oceń: 12 0 Zgłoś treść
 • gminny 2019-05-30 14:55:19
  dlaczego nie ma OBOWIĄZKU czipowania psów i kotów? znalezienie właściciela, sukinkota, zajęłoby 3 sekundy. A kto jest przeciwny znakowaniu zwierząt? wszelkie organizacje /stowarzyszenia i fundacje/ dbające o dobro zwierząt. niech się teraz zwierzakiem zajmą
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.