Kraksa pod Gietrzwałdem. Zderzyły się cztery auta [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2018-11-07 12:38:48, mjs
Ostatnia aktualizacja 2018-11-07 12:40:58
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kraksa pod Gietrzwałdem. Zderzyły się cztery auta [ZDJĘCIA]
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś (7 listopada) w okolicach Gietrzwałdu doszło do zderzenia czterech samochodów. Pojazdami podróżowało sześć osób, jedna z nich trafiła do szpitala. Na miejscu wyznaczono objazd.

Do kraksy doszło na 123. kilometrze drogi K-16 w okolicach Gietrzwałdu. Zderzyły się cztery samochody - dwa osobowe i dwa dostawcze. Pojazdami łącznie podróżowało sześć osób. Jedna została przetransportowana do szpitala.

Na miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu. Kierowcom jadącym od strony Ostródy w kierunku Olsztyna wyznaczono objazd przez miejscowość Podlejki.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.