Kradł gry komputerowe i perfumy, ale to nie koniec kłopotów 21-latka

Data dodania: 2018-11-29 13:18:19, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kradł gry komputerowe i perfumy, ale to nie koniec kłopotów 21-latka

Ochroniarze jednego z olsztyńskich supermarketów zatrzymali złodzieja gier komuterowych. Okazało się, że ten sam sprawca odpowiada za kradzież perfum z drogerii, do której doszło dzień wcześniej. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy nim marihuanę.

Wczoraj (28 listopada) wieczorem policjanci zatrzymali 21-latka, który wpadł na gorącym uczynku podczas kradzieży gier komputerowych w jednym z olsztyńskich supermarketów. Dzięki reakcji ochroniarzy sklepu, złodziej nie zdołał wynieść gier o wartości ponad 800 zł, które nienaruszone wróciły na półki.

Podczas przesłuchania funkcjonariusze ustalili, że ten sam sprawca może odpowiadać za inną kradzież, do której doszło dzień wcześniej. Wtedy z drogerii zniknęły perfumy warte 700 zł. Dzięki kamerom monitoringu policjanci udowowdnili młodemu mężczyźnie, że to on dokonał przestępstwa.

Jednak na tym nie kończą się problemy 21-latka. Podczas jego przeszukania stróże prawa znaleźli przy nim kilka gramów marihuany.

Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty kradzieży i zarzut posiadania narkotyków. Sprawca przyznał się do winy. Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.