Kortowiada 2019: rusza sprzedaż drugiej puli biletów. Ceny idą w górę

Data dodania: 2019-03-20 09:54:57, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kortowiada 2019: rusza sprzedaż drugiej puli biletów. Ceny idą w górę
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Organizatorzy Kortowiady kilka dni temu ogłosili, że w tym roku koncerty na Górce Kortowskiej będą płatne. Zakończyła się już przedsprzedaż biletów i ruszyła sprzedaż drugiej puli. Zmieniła się też cena karnetów i biletów.

Organizatorzy Kortowiady 2019 ogłosili, że właśnie zakończyła się przedsprzedaż biletów na koncerty, które odbędą się na Górce Kortowskiej. Mimo, że w tym roku po raz pierwszy występy gwiazd są płatne, pierwsze kilka tysięcy biletów sprzedało się w błyskawicznym tempie.

Ci, którzy nie zdążyli jeszcze kupić biletów lub karnetu, mogą to zrobić teraz, bo właśnie ruszyła sprzedaż drugiej puli biletów. Jednak zmieniła się też cena karnetów. W przedsprzedaży bilet normalny kosztował 30 zł, a studenci UWM mogli je nabyć w cenie 15 zł. Natomiast bilety jednodniowe kosztowały 20 zł (normalny) i 10 zł (ulgowy dla studentów UWM). Teraz cena poszła w górę - karnet normalny kosztuje 40 zł, a ulgowy (dla studentów UWM) - 20 zł. Z kolei za bilety jednodniowe student UWM zapłaci 15 zł, a koszt normalnego biletu to 30 zł. Bilety można kupić poprzez platformę eBilet.pl. Koncerty na plaży kortowskiej są bezpłatne.

Tegoroczna Kortowiada odbędzie się w dniach 15-19 maja. Na scenie na Górce Kortowskiej wystąpią Wilki, Sławomir, Kękę, Białas, Solar i Paluch. W najbliższym czasie organizatorzy ogłoszą kolejnych artystów.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Xnx 2019-03-22 06:50:59
  I dobrze może tyle lujostwa się nie zejdzie
  Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść
 • jhgtrftghbgtfr 2019-03-20 10:31:36
  JAk skręcicie kostkę na górce, to dzwońcie po straż miejską, że powierzchnia nie była przygotowana, wypłacą wam odszkodowanie. Albo jak przypadkiem nawąchacie się narkotyków, bo ktoś obok będzie palił skręta ...bogata młodzież....
  Odpowiedz Oceń: 3 2 Zgłoś treść
 • mjhgytre 2019-03-20 10:29:41
  Kortowiada była rok temu, ostatnia. Bojkotuję tą płatną imprezę. Nie idę. To już co innego, zwykły koncert bez żadnej wartości dodanej.
  Odpowiedz Oceń: 10 5 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.