Kortowiada 2019. Płatne koncerty na Górce Kortowskiej. Znamy ceny biletów!

Data dodania: 2019-03-15 20:28:21, kru
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kortowiada 2019. Płatne koncerty na Górce Kortowskiej. Znamy ceny biletów!
Fot. archiwum Olsztyn.com.pl

Znamy ceny biletów oraz karnetów, jakie będą obowiązywać podczas koncertów na Górce Kortowskiej podczas tegorocznej odsłony święta studentów UWM.

Jubileuszowa, bowiem 60. edycja Kortowiady, odbędzie się w dniach 15-19 maja. Juwenalia, tradycyjnie już, rozpoczną się oficjalną Paradą Wydziałów, która przejdzie głównymi ulicami Olsztyna. Impreza rokrocznie ściąga tłumy miłośników dobrej zabawy z całego kraju. Co roku, przez 4 dni, na kilku scenach miasteczka studenckiego prezentują się największe gwiazdy - głównie polskiej sceny muzycznej.

Do tej pory wszystkie koncerty były darmowe. Zmieni to się jednak w tym roku.

- Staramy się, aby organizowane przez nas wydarzenia były na jak najwyższym poziomie - poinformowali kilka dni temu na fanpage'u imprezy, organizatorzy Kortowiady. I dodali: - Ich klimat wyróżnia Kortowiadę, spośród wszystkich innych wydarzeń studenckich, organizowanych w naszym kraju. Dbałość o te wszystkie kwestie pochłanianie nie tylko duże ilości czasu i pracy. Organizowane przez nas wydarzenia z roku na rok generują coraz więcej kosztów. Wiąże się to ze zmianą podczas tegorocznych juwenaliów. W tym roku wprowadzamy opłatę za uczestnictwo w koncertach.

Jak będą kształtować się ceny, przedstawiamy poniżej:

Bilety - piątek (17.05) lub sobota (18.05)

Bilet normalny: 20 zł.
Bilet ulgowy (student UWM): 10 zł.

Karnety - piątek i sobota

Bilet normalny: 30 zł.
Bilet ulgowy (student UWM): 15 zł.

Ulgowy, bilet bądź karnet, będzie przysługiwać jedynie studentom Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego. Weryfikacja będzie się odbywać na podstawie ważnej legitymacji studenckiej podczas wymiany biletu na opaskę. Imię i nazwisko na bilecie będzie musiało się zgadzać z danymi na legitymacji studenckiej.

Bilety są dostępne poprzez platformę eBilet.pl. Bezpłatne pozostaną koncerty na plaży kortowskiej.

Gwiazdami tegorocznej odsłony Kortowiady będzie m.in. zespół Wilki, Sławomir, Kękę, Białas, Solar i Paluch. Kolejni artyści zostaną zaprezentowani przez organizatorów w najbliższym czasie.

Komentarze (29)

Dodaj swój komentarz

 • Związkowiec ZNP 2019-03-15 22:26:29
  Śmieszy mnie jak widzę w TVN filmową rozmowę z nauczycielką. Pani ta pokazuje kawałek papieru i twierdzi że ma 2200 netto (na rękę). W księgowości jest także kwota brutto. Nauczyciel dyplomowany ma 3600 zł. brutto płacy zasadniczej. Dodatek staźowy - jeżeli pracuje np. 15 lat to 15% z 3600 zł. to 540 zł. brutto. Zazwyczaj ma dodatek motywacyjny. W Olsztynie może mieć 120 zł. brutto ale już w Warszawie to nawet 500 zł. brutto. Jeżeli ma wychowawstwo to w Olsztynie dostanie 100 zł. ale w Warszawie nawet 350 zł. Jeżeli jest opiekunem innego nauczyciela to w Olsztynie ma 50 zł. brutto a w Warszawie z 200 zł. brutto. Jeżeli ma stałe ponadwymiarowe godziny (godziny ponad pensum) to gdy ma np. 2 w tygodniu to w miesiącu 9 z 55 zł. = 495 zł. brutto. Łącznie w Olsztynie może dyplomowany dostać oj. 5000 zł. brutto. W bogatym samorządzie nawet 6000 zł. brutto. Co zatem dzieje się z różnicą między 5000 zł. brutto a 2200 netto. Podatki ZUS zabiera sporo ale nie 2800 zł. Być może Pani spłaca pożyczki itp. Należy podawać jednak kwotę brutto. Jest prawdziwsza od netto
  Odpowiedz Oceń: 17 23 Zgłoś treść
 • ZZZZ 2019-03-15 22:24:15
  DYSKRYMINACJA. tO KONIEC kortowiady, rok temu byŁa ostatni jak się okazało... WSTYD !
  Odpowiedz Oceń: 13 5 Zgłoś treść
 • Maxim 2019-03-15 22:16:39
  Od paru dobrych lat kortowiada schodzi na psy,żeby nie wóda i piwo, które leje się strumieniami straciła by swą popularność-parada kolejny przejaw łamania prawa ( picie w miejscu publicznym)sikanie pod płotami itd. itd.Pełno pijanych nastolatków,ze ta impreza jest w ogóle dopuszczona to aż dziw bierze ,łatwiej facetowi pijącemu na ławce w parku miejskim wlepic mandat za wypicie piwa na ławce jak zakazac chlania na terenie uczelni państwowej.I na koniec syf totalny -tak w skrucie wygląda kóltóra-(pisownia celowa)studencka.
  Odpowiedz Oceń: 20 0 Zgłoś treść
 • Skandal 2019-03-15 21:17:10
  Podać do publicznej wiadomości pensje wykładowców i pozostałych pracowników UWM-U, bo jak widać mało im forsy. Na juwenaliach chcą dorobić kosztem studentów,którzy i tak ich utrzymuja?
  Odpowiedz Oceń: 8 12 Zgłoś treść
 • Dno 2019-03-15 21:10:59
  Takie dno jest tylko w Olsztynie. We wszystkich miastach w Polsce koncerty na juwenaliach są darmowe. Olsztyn jak zawsze musi być najgorszy. Jak nie tramwaje nie potrzebne i blokujące ruchu, latami rozkopane ulice, beznadziejna bez synchronizacji sygnalizacja świetlna to jeszcze płatne juwenalia. Olsztyn stał się dziadowska stolica Polski.
  Odpowiedz Oceń: 14 7 Zgłoś treść
 • Kaminsk 2019-03-15 21:01:41
  A jak z osobami niepełnosprawnymi? Często się o nich zapomina a przecież wśród studentów też jest ich wielu. Proszę uprzejmie o odpowiedź na moje pytanie?
  Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść
 • Plm 2019-03-15 20:48:25
  Studenci UWM powinni wchodzić za free, a pozostałe osoby niech płacą... Koszt nie jest duży ale może odstraszy to najgorszy element :-)
  Odpowiedz Oceń: 10 3 Zgłoś treść
 • Babcia 2019-03-15 20:43:54
  Kiedy ja byłam studentką istniał etos. Dzisiaj pozostało tylko wspomnienie. Nosi ono nazwę: bilet i karnet. To wstyd dla władz uczelni, która szczyci się swoją długą historią i dorobkiem. Miliony złotych wydaje się na waźne inwestycje. Człowiek (czytaj student) to podobno najlepsza inwestycja. Kiedy dochodzi do imprezy komercja wygrywa z etapem. W ten sposób prysnął na naszych oczach ostatni sen o potędze rozumu.
  Odpowiedz Oceń: 14 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.