Korek na Bałtyckiej. Zderzenie trzech aut [FOTO]

Ostatnia aktualizacja 2017-07-14 22:23:43, ol
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Korek na Bałtyckiej. Zderzenie trzech aut [FOTO]
Fot. Karol Cybulski

Poważny wypadek na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Na wysokości sklepu Biedronka zderzyły się trzy auta.  

Do wypadku doszło dziś około godziny 13 na ulicy Bałtyckiej w Olsztynie. Na wysokości marketu Biedronka i stacji BP, kierowca osobówki nagle zatrzymał się, a kierowca jadącego za nim auta, by uniknąć uderzenia - odbił na lewy pas i uderzył w jadącego prawidłowo tira.

Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Korek na ulicy Bałtyckiej tworzy się w obu kierunkach.

Komentarze (2)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.