Koncertowy tydzień w Olsztynie: Organek, Zalewski, Ich Troje

Data dodania: 2017-11-14 12:38:18, red
Ostatnia aktualizacja 2017-11-14 12:38:39
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Koncertowy tydzień w Olsztynie: Organek, Zalewski, Ich Troje

Trwa koncertowa jesień w Olsztynie. W tym tygodniu na scenie klubu Nowy Andergrant wystąpią między innymi Organek, Zalewski i nieco zapomniany już zespół Ich Troje.

Już w czwartek 16 listopada w olsztyńskim Andergrancie pojawi się uwielbiany w stolicy Warmii i Mazur Organek. Obecnie zespół podczas koncertów na żywo prezentuje materiał z drugiego albumu "Czarna Madonna". Nowy krążek to z jednej strony kontynuacja platynowego debiutu pt."Głupi", a z drugiej niezaprzeczalny krok w przód. Organek po raz kolejny cytuje gatunki, konwencje i klisze, które zbudowały muzykę XX wieku, ale też i całą zachodnią popkulturę, z której ona wyrasta. Tym razem jednak wszystko brzmi nowocześniej dzięki bardziej złożonej produkcji oraz współcześniejszym odniesieniom do tak odległych od siebie stylistyk jak punk, czy country. W warstwie tekstowej zdaje się dotykać najgłębszych pokładów swojej wrażliwości, czego dowodem jest chociażby utwór tytułowy nowego albumu formacji.

Start olsztyńskiego koncertu o godzinie 21:00. Bilety w cenie 40 PLN (w przedsprzedaży) i 50 PLN (w dniu koncertu).

 

W piątek 17 listopada, po niezwykle udanym sezonie koncertowym z płytą "Złoto", Olsztyn odwiedzi Krzysztof Zalewski. Nowy album Krzysztofa Zalewskiego zrodził się z potrzeby: jak najczęstszego kontaktu z publicznością. Promując swój poprzedni album – „Zelig” – wokalista chciał grać jak najczęściej, wszędzie, dla wszystkich. Jedna trasa z zespołem, druga... szło świetnie, ale okazało się, że koledzy nie zawsze mogą, albo że nie w każdym miejscu da się zmieścić pełny skład. Zaczął więc koncertować solo i publiczność entuzjastycznie przyjęła ten one man show, nawet... uproszczone, obnażone wersje skomplikowanych numerów z „Zeliga”. „Złoto” jest konsekwencją tych koncertów i najbardziej osobistą, a zarazem najbardziej przystępną i przebojową płytą Krzysztofa Zalewskiego. To taki materiał, który skupia w sobie wszystkie jego dotychczasowe doświadczenia, jako wokalisty, multiinstrumentalisty, kompozytora i tekściarza. Taki album, na który czekali wszyscy fani jego talentu.

Start olsztyńskiego koncertu o godzinie 21.00. Bilety w cenie 35 PLN (w przedsprzedaży) i 40 PLN (w dniu koncertu).

 

To nie koniec koncertów zaplanowanych na ten tydzień. W sobotę 18 listopada w klubie Nowy Andergrant wystąpi nieco zapomniany już zespół Ich Troje w składzie: Jacek Łągwa, Michał Wiśniewski oraz świeża krew z programu The Voice Of Poland - Agata Buczkowska. Przez 22 lata zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i zagranicą. Seria koncertów klubowych to powrót do korzeni zespołu. Laureaci 5 SuperJedynek, zwycięzcy Krajowego festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu i absolutni rekordziści sprzedaży płyt w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

Start koncertu godzina 19.00. W sprzedaży bilety normalne (89 złotych), VIP Backstage Pass (119 złotych) dostępne na kupbilecik.pl.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.