Koncert zespołu Babsztyl

Ostatnia aktualizacja 2013-12-03 11:33:08, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Już 7 grudnia w Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych zabrzmi mieszanka country, folku, popu i rocka. A to za sprawą koncertu zespołu Babsztyl.

Zespół Babsztyl powstał w 1977 roku w Gdańsku. Ich muzyka to mieszanka country, folku, popu i rocka. Wielokrotnie brali udział w festiwalach i przeglądach studenckich, zespół ma również na swoim koncie epizod filmowy. Jesienią 2013 r. zespół otrzymał kwalifikację do półfinału programu muzycznego „Must be the music" realizowanego przez Telewizję Polsat. Ważnym wydarzeniem w historii zespołu jest fakt, że  tym roku grupa świętuje 35 lat pracy na scenie.

Koncert w CEiIK-u  będzie promował najnowszy album „Kolory Muzyki”, który w sklepach pojawił się 4 listopada.

„Kolory Muzyki” to nowa seria wydawnicza Agencji Artystycznej MTJ prezentująca dorobek wybranych wykonawców, którzy zapisali się w historii polskiej muzyki. Każda płyta to zbiór starannie wybranych utworów danego artysty, jego największych hitów i sentymentalnych powrotów do nagrań na żywo. Na krążku Babsztyla - poza największymi przebojami zespołu - znajdą nowe, niepublikowane dotąd piosenki.
 
Skład zespołu:
Zbigniew Hofman - wokal
Cezary Makiewicz - gitara akustyczna, wokal
Piotr Szymański - gitara elektryczna
Paweł Szustkiewicz - gitara basowa
Zbigniew Chrzanowski - perkusja

Koncert odbędzie się 7 grudnia  o godzinie 19.00 w sali widowiskowej CEiIK-u. Wstęp na salę będzie możliwy najwcześniej o godz.18.00.

Wstęp na koncert jest wolny.

Źródło: CEiIK

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze