Nowy zawodnik i sponsor w Stomilu [WIDEO]

Data dodania: 2019-02-28 15:59:13, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Nowy zawodnik i sponsor w Stomilu [WIDEO]
Fot. Screen z transmisji na żywo konferencji prasowej

Dziś, 28 lutego, podczas specjalnej konferencji prasowej przedstawiono nowego zawodnika Stomilu Olsztyn. Jest nim 20-letni pomocnik ze Śląska Wrocław, Maciej Pałaszewski. Olsztyński klub pozyskał również nowego sponsora.

Nowy zawodnik i sponsor - to dwie ważne informacje na temat Stomilu, przedstawione dziś podczas konferencji prasowej. Do I-ligowego zespołu Stomil Olsztyn dołączył Maciej Pałaszewski, który został wypożyczony na pół roku ze Śląska Wrocław.

20-letni Pałaszewski to wychowanek Polaru Wrocław, który w poprzedniej rundzie zagrał w 12 meczach ekstraklasowego Śląska Wrocław.

Jak się okazuje, olsztyński klub pozyskał także nowego sponsora, który będzie gwarantem kontraktu zawodnika. To Loando.pl - porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich, która jest częścią międzynarodowej spółki LOANDO Group. Grupa została założona przez Tymona Zastrzeżyńskiego i Macieja Suwika, którzy wywodzą się z Olsztyna. Dotychczas Loando.pl sponsorowało m.in. Akademię Piłkarską Stomilu Olsztyn oraz stowarzyszenie kibiców Socios Stomil. Firma jest również organizatorem turnieju piłkarskiego dla juniorów Ratka.pl Cup.

- Staramy się zawsze być blisko Stomilu. Od samego początku wspieramy Akademię i Socios. Cieszę się, że teraz przyszedł czas wesprzeć sam Stomil - powiedział Maciej Suwik, Co-Founder w LOANDO Group.

⚽️❗️ Konferencja przedstawiająca nowego zawodnika oraz sponsora.

Opublikowany przez Stomil Olsztyn SA Czwartek, 28 lutego 2019

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.