Kolejny śmiertelny wypadek. Zginął pieszy

Data dodania: 2017-11-14 13:16:13, spk
Ostatnia aktualizacja 2017-11-14 13:18:25
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejny śmiertelny wypadek. Zginął pieszy

Do zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Rybno. Na jednej z ulic niedaleko stacji paliw kierujący samochodem osobowym marki opel potrącił pieszego. 54-latek w wyniku odniesionych obrażeń zmarł.

Funkcjonariusze ustalili, że potrącony mieszkaniec Rybna znajdował się na prawej stronie drogi i próbował podnieść się z jezdni. W tym momencie został potrącony przez samochód jadący w kierunku miejscowości Rumian. Na miejscu załoga pogotowia podjęła akcję reanimacyjną mężczyzny. 

Kierujący oplem, 29-letni mieszkaniec gminy Rybno był trzeźwy i nie doznał żadnych obrażeń.

Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala w Działdowie, gdzie zmarł. Ciało 54-latka zabezpieczono w prosektorium do dyspozycji prokuratury.

Policjanci ustalają szczegóły i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Źródło: KWP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.