Kolejny śmiertelny wypadek pod Olsztynem. Nie żyje kobieta, dziecko wśród rannych [ZDJĘCIA]

Data dodania: 2019-07-29 11:34:43, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejny śmiertelny wypadek pod Olsztynem. Nie żyje kobieta, dziecko wśród rannych [ZDJĘCIA]
Fot. OSP Olsztynek

Do kolejnego śmiertelnego wypadku doszło wczoraj, 28 lipca, w nocy na drodze krajowej S7. W zderzeniu czterech samochodów zginęła młoda kobieta, a dwie osoby, w tym dziecko, zostały ranne.

Wczoraj około godz. 21:30 na drodze S7, na odcinku Ostróda-Rychnowska Wola, w powiecie ostródzkim, doszło do zderzenia czterech samochodów osobowych.

- Kierowca volvo v z nieznanych przyczyn zjechał na pobocze, a gdy próbował wrócić na swój pas, został uderzony w prawy bok, przez inne volvo. Następnie to volvo zjechało na prawe pobocze i uderzyło w bmw. Nadjeżdżająca kobieta kierująca toyotą najprawdopodobniej chciała uniknąć zderzenia, zjechała na prawy pas i uderzyła w barierę energochłonną – informuje nas Małgorzata Demianiuk z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

W wyniku zderzenia zginęła 36-letnia kobieta, jadąca volvo v, a 36-letni mężczyzna i 14-letni chłopiec zostali ranni i trafili do szpitala.

- Mężczyzna jest w stanie ciężkim, a chłopiec jest diagnozowany – dodaje Małgorzata Demianiuk.

W tym przypadku brawa należą się kierowcom, którzy jechali w tym czasie "siódemką" i utworzyli tzw. korytarz życia dla nadjeżdżających służb.

Policjanci prowadzą czynności i wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

To już kolejny wypadek na drogach Warmii i Mazur. W weekend na trasie Olsztynek-Rychnowo zginął 27-letni motocyklista (więcej tutaj: Pod Olsztynkiem 27-letni motocyklista uderzył w barierę ochronną. Zmarł na miejscu), a w piątek na trasie Ostróda-Olsztyn śmierć na miejscu poniosło starsze małżeństwo (więcej: Śmiertelny wypadek na trasie Olsztyn-Ostróda. Nie żyje starsze małżeństwo [ZDJĘCIA]).

Policjanci po raz kolejny apelują o rozsądek i ostrożną jazdę.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Jarman 2019-07-29 12:11:53
    Do wypadku doszło między 21.20 a 21.50.(o 22.04 byłem w Rychnowie i widziałem już korek na ekspresowce) Skąd macie informacje, że o 23
    Odpowiedz Oceń: 1 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.