Imieniny: Marcelina, Marianny
Data dodania: 2013-08-26 08:46

Iwona Starczewska

Kolejny remis Stomilu

W 5. kolejce ligowych spotkań Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z beniaminkiem I Ligi, Puszczą Niepołomice. Był to pierwszy mecz biało-niebieskich od oficjalnego prawnego zatwierdzenia nazwy Klubu, Stomil Olsztyn.

Stomil czwarty raz przed własną publicznością doprowadził do remisu dzieląc się punktami z gośćmi. Co prawda biało-niebiescy wyszli na prowadzenie już w 20 minucie spotkania, jednak stracony karny na początku drugiej połowy sprawił, że po raz kolejny byliśmy świadkiem tego, jak niewykorzystane sytuacje się mszczą. Grający w osłabieniu biało-niebiescy w 82 minucie, stracili bramkę. Niepilnowany Paweł Moskwik uderzając głową, dał Puszczy remis w Olsztynie.

Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
bramki: Dominik Kun 20' - Paweł Moskwik 82' (w 50' Paweł Łukasik /Stomil/, nie wykorzystał rzutu karnego).
żółte kartki: Paweł Głowacki 13', Paweł Łukasik 35', Janusz Bucholc 39', Tomasz Bzdęga 60' - Łukasz Nowak 60'.
czerwona kartka: Tomasz Bzdęga 69' (za drugą żółtą).
sędzia: Dawid Piasecki

Źródło: stomilolsztyn.com/własne