Kolejni złodzieje na celowniku policji. Tym razem chodzi o kradzież wkrętarki

Data dodania: 2019-04-09 14:37:51, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejni złodzieje na celowniku policji. Tym razem chodzi o kradzież wkrętarki
Fot. KMP Olsztyn

Policjanci z Olsztyna poszukują kolejnych złodziei, których wizerunek został uchwycony przez monitoring. Dwaj mężczyźni ukradli wkrętarkę z marketu budowlanego przy al. Sikorskiego, której wartość wynosi 500 zł.

Do kradzieży doszło w markecie budowlanym przy al. Sikorskiego w Olsztynie. Dwaj mężczyźni ukradli wkrętarkę o wartości 500 zł. Teraz na podstawie monitoringu, policjanci próbują ustalić tożsamość sprawców.

Każdy, kto rozpozna mężczyzn, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu przy ul. Partyzantów 23 lub telefoniczny, dzwoniąc pod numer 89 522 38 30 lub alarmowy 112. Można wysłać także maila na adres: joanna.burakiewicz@olsztyn.ol.policja.gov.pl.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.