Imieniny: Felicji, Teofila, Zyty
Data dodania: 2009-11-05 14:25

Iwona Starczewska

Kolejne zwycięstwo AZS-u UWM Olsztyn

W meczu piątej kolejki Plus Ligi siatkarze z olsztyńskiego AZS-u walczyli z Radomskim Jadarem. Środowe starcie w hali Urania wygrali gospodarze.

Od początku zapowiadała się zacięta walka obu drużyn. Pierwszy set zdecydowanie należał do gospodarzy. Jednak w drugiej odsłonie zawodnicy z Radomia grali dużo agresywniej. Pewnie doprowadzili do remisu.W trzecim secie goście tracili punkty i nie byli w stanie nadrobić strat, przegrali.

Prawdziwą próbą sił była ostatnia odsłona. Zawodnicy obu drużyn walczyli ''punkt za punkt''. Lepsi okazali się jednak olsztynianie, ostatecznie zwyciężyli 3:1.

Źródło: Własne