Kolejne zdarzenie z pieszym w roli głównej. Na Zatorzu kierowca wylądował na słupie

Data dodania: 2019-01-10 10:43:19, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejne zdarzenie z pieszym w roli głównej. Na Zatorzu kierowca wylądował na słupie
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś rano (10 stycznia) doszło do kolejnego groźnego zdarzenia z pieszą w roli głównej. Na ul. Rataja w Olsztynie kierowca osobówki omijał przechodzącą na przejściu kobietę i ostatecznie zakończył podróż na słupie oświetleniowym. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Ze wstępnych ustaleń olsztyńskiej policji wynika, że 49-letni kierowca toyoty jechał ul. Rataja w kierunku ul. Puszkina. W pewnym momencie omjał przechodzącą na przejściu dla pieszych kobietę. Mężczyzna ostatecznie swoją podróż zakończył na słupie oświetleniowym, który w dodatku się złamał i zawisł nad jezdnią.

Na szczęście w tym przypadku nikt nie odniósł żadnych obrażeń. 49-latek już stracił prawo jazdy. Jednak kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Ulica Rataja będzie zablokowana do około godziny 11:30.

Jest to kolejne już zdarzenie drogowe z udziałem pieszego. Wczoraj pisaliśmy o potrąceniu pieszej na al. Wojska Polskiego. Więcej na ten temat TUTAJ.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • Krzysztof z Olsztyna 2019-01-10 20:02:04
  Laaaaruuumm, jak to zabrali prawo jazdy???? Za złamany słup??? Policyjni niegodziwcy . Co innego łaskawy PAN PROKURATOR kolesiowi, który w marcu zabił na przejściu dla pieszych prawidłowo przechodzącą dziewczynę- prawo jazdy zostawił.....
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • Zatorzanka 2019-01-10 18:49:32
  Kierowcy chcąc ominąć Wojska Polskiego jeżdżą Rataja i Puszkina. Tak kończy się często skracanie drogi.
  Odpowiedz Oceń: 3 0 Zgłoś treść
 • xxxx 2019-01-10 16:55:05
  a może wreszcie ktoś zacznie odsniezac i male uliczki skoro piaskarki nie jezdza
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Syc 2019-01-10 10:54:19
  Bezmózgowcy w swoich stalowych maszynach.
  Odpowiedz Oceń: 7 4 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.