Kolejne zatrzymanie na lotnisku Olsztyn-Mazury

Data dodania: 2017-03-21 10:25:03, sm
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Dużą skutecznością wykazują się strażnicy graniczni pracujący na lotnisku Olsztyn-Mazury. Po raz kolejny już zatrzymali osobę ukrywającą się przed wymiarem sprawiedliwości.  

Kolejne zatrzymanie na lotnisku w Szymanach. Tym razem była to 60-letnia kobieta. Polka była poszukiwana przez Sąd Rejonowy w Olsztynie. 60-latka miała bowiem na koncie nieopłaconą karę grzywny.

Strażnicy zatrzymali kobietę i nie zezwolili tym samym na jej lot z portu Olsztyn-Mazury do Londynu.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Don 2017-03-21 13:25:21
    Czyli w skrócie - Pani okazała dowód lub paszport podczas kontroli i strażnicy ją zatrzymali na podstawie informacji z systemu informatycznego. Niebywały sukces.
    Odpowiedz Oceń: 6 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.