Kolejne zaginięcie. Rodzina straciła kontakt z 22-latkiem

Data dodania: 2018-08-10 11:25:36, spk
Ostatnia aktualizacja 2018-08-10 11:26:39
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejne zaginięcie. Rodzina straciła kontakt z 22-latkiem

22-letni Radosław przebywał na terenie Niemiec. Od środy nie ma z nim kontaktu. Rodzina prosi o pomoc.

- Nieznane są losy naszego rodaka, który przebywał na terenie Niemiec i z którym 8 sierpnia rodzina straciła kontakt. Jeśli macie wiedzę na temat miejsca przebywania Radosława Pechty, pilnie powiadomcie KMP Olsztyn pod numerem telefonu 89 522 34 24 lub 601 457 510 – informują olsztyńscy policjanci.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.