Kolejne utrudnienia na Towarowej

Data dodania: 2018-06-14 11:29:48, red
Ostatnia aktualizacja 2018-06-15 10:46:43
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejne utrudnienia na Towarowej

Nieco później niż zakładano zostanie wprowadzona zmiana na przebudowywanej ul. Towarowej. Jezdnia w obrębie skrzyżowania z ulicą Sprzętową zostanie zawężona do dwóch pasów, po jednym dla każdej ze stron.

Kolejne utrudnienia na przebudowywanej ulicy Towarowej miały zostać wprowadzone w miniony czwartek. Okazuje się jednak, że  powinny zacząć obowiązywać dopiero od poniedziałku. Trwa bowiem dostosowywanie sygnalizacji świetlnej w tym miejscu.

Jezdnia w obrębie skrzyżowania ulicy Towarowej ze Sprzętową zostanie zawężona. Do dyspozycji kierowców będą dwa pasy – po jednym w każdym kierunku. To jednak nie koniec zmian.

- Na odcinku przed zjazdem do stacji Bliska po ul. Sprzętowej do zjazdu do firmy OPISIE ruch będzie odbywać się jednym pasem – informuje dyżurny miasta.

Wykonawca ustawi tymczasową sygnalizację świetlną, a w godzinach szczytu komunikacyjnego zapowiada dodatkowe wsparcie w postaci ręcznego kierowania ruchem.

Źródło: Bezpieczny Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.