Kolejne utrudnienia na olsztyńskich drogach

Data dodania: 2009-11-03 09:05:26, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

Macie dość korków, rozkopanych dróg i ciągnących się miesiącami robót drogowych ? Nie ważne, olsztyńscy drogowcy niedługo dorzucą kolejne utrudnienia. Jak wtedy będą wyglądać olsztyńskie ulice, zwłaszcza w godzinach szczytu?

Za kilka dni, zamknięty zostanie wjazd z ulicy Partyzantów na rondo Bema. To kolejny etap remontu kanalizacji wzdłuż tej ulicy. Objazd najprawdopodobniej poprowadzony będzie ulicą  Kościuszki. Dziś Miejski Zarząd Dróg i Mostów podejmie decyzje co do objazdu. Wywieszone zostaną tablice informujące kierowców o tymczasowych zmianach.

Rondo Bema jest najbardziej zakorkowanym skrzyżowaniem o ruchu okrężnym w Olsztynie. W godzinach szczytu kotłują się tam dziesiątki samochodów. Kiedy dojazd z Partyzantów zostanie zamknięty, wszystkie samochody kierowane będą przez ulicę Kajki, a następnie Kościuszki. Zapowiadają się gigantyczne korki, spóźnienia i zmiana lokalizacji przystanku "Partyzantów" w kierunku ronda. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i wyczekiwać końca ''wojny okopowej''.

Źródło: Własne

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.