Zatruła się suszem niewiadomego pochodzenia. Trafiła do olsztyńskiego szpitala

Ostatnia aktualizacja 2017-04-20 11:02:11, spk
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Zatruła się suszem niewiadomego pochodzenia. Trafiła do olsztyńskiego szpitala

Do olsztyńskiego szpitala dziecięcego z objawami zatrucia trafiła 16-latka z powiatu lidzbarskiego. Dziewczyna „świętując” swoje urodziny spróbowała środków odurzających niewiadomego pochodzenia.  

Lidzbarscy policjanci otrzymali zgłoszenie od młodej dziewczyny, która twierdziła, że źle się czuje, nie może ustać na nogach i drętwieją jej kończyny.

Jak ustalili funkcjonariusze dwie nastolatki z powiatu lidzbarskiego oraz ich 15-letni kolega urządzili sobie spotkanie, podczas którego 15-latka poczęstowała o rok starszą koleżankę środkiem odurzającym niewiadomego pochodzenia. Dziewczyna tego dnia obchodziła swoje 16-te urodziny. Jak ustalono nastolatki paliły susz roślinny.

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia, która przetransportowała nastolatkę z objawami zatrucia do szpitala dziecięcego w Olsztynie.

Policjanci jeszcze tego samego dnia dotarli do 15-latki. Dziewczyna została przesłuchana. Teraz ze swojego zachowania będzie musiała wytłumaczyć się przed sądem, który zadecyduje o jej dalszym losie

Policjanci wyjaśniają też, czym była substancja, którą przyjęła 16-latka oraz skąd pochodził ten środek.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Ryszard Ochódzki 2017-04-20 18:01:34
    "Niewiadomego pochodzenia"... No przecież ta ich koleżanka wie skąd to wzięła tylko boi się wsypać dilera.
    Odpowiedz Oceń: 1 1 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.