Kolejna kolizja na ulicy Śliwy

Data dodania: 2017-12-06 16:14:00, spk
Ostatnia aktualizacja 2017-12-06 16:17:37
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejna kolizja na ulicy Śliwy
Fot. Maksymilian Mackiewicz

Do kolejnego już w ostatnim czasie wypadku doszło na ulicy Śliwy w Olsztynie. Przed godziną 15.00 osobówka uderzyła w płot rozdzielający pasy jezdni.

Kolejna już kolizja na ulicy Śliwy w Olsztynie. Tym razem pojazd osobowy uderzył w płot rozdzielający pasy jezdni. W wyniku zdarzenia na około godzinę zablokowany został jeden pas w kierunku ul. Jagiellończyka. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Przypomnijmy, w miniony poniedziałek na tej samej ulicy, niemal w tym samym miejscu doszło do zderzenia osobówki z autobusem komunikacji miejskiej.  

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.