Kolejna awaria. Wstrzymany ruch tramwajowy

Data dodania: 2018-01-10 13:08:16, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kolejna awaria. Wstrzymany ruch tramwajowy

Pasażerowie komunikacji miejskiej ponownie muszą uzbroić się w cierpliwość. Olsztyńskie tramwaje nie kursują na trasie Dworzec-Skwer Wakara. Powód? Uszkodzenie przewodów trakcyjnych.

Kolejny dzień z utrudnieniami w komunikacji miejskiej. Dziś około południa pracownik firmy pracującej przy budowie węzła przesiadkowego przy Dworcu Głównym uszkodził koparką przewody trakcyjne.

Tramwaje nie kursują na trasie z Dworca Głównego do Skweru Wakara.

Nie wiadomo ile jeszcze potrwa usuwanie awarii.

 

Źródło: Bezpieczny Olsztyn/własne

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

 • Zygmunt Z 2018-01-10 16:49:40
  Zdarza się, wypadek losowy, choć dla osób które muszą dostać się do Dworca Głównego lub okolic, wesoło na pewno nie jest. Przynajmniej nie kolejna feralna usterka firmy "S".
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • B. 2018-01-10 15:46:06
  Znów będą autobusy zastepcze co jeżdżą jak chcą. Przedwczoraj stałem 30 minut czekając na jakiś.
  Odpowiedz Oceń: 3 1 Zgłoś treść
 • nick111 2018-01-10 14:45:35
  cyrk na kółkach z tymi tramwajami
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.