Kłopoty syna warmińsko-mazurskiego posła PiS-u

Data dodania: 2018-06-12 13:37:42, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kłopoty syna warmińsko-mazurskiego posła PiS-u

Adam M. z Pisza spowodował kolizję i uciekł z miejsca z zdarzenia. 18-latek to syn posła PiS, Jerzego Małeckiego.

W miniony czwartek, w Piszu doszło do kolizji. 18-letni kierowca auta marki vw passat uderzył w znak drogowy i uciekł z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili jednak jego tożsamość. Kierowcą okazał się Adam M. syn posła Jerzego Małeckiego. Młody kierowca w momencie zatrzymania miał śladowe ilości alkoholu we krwi. Policja ustala, czy 18-latek był pijany w momencie kolizji.

Kłopoty syna, z pewnością nie cieszą jego ojca, posła PiS-u, Jerzego Małeckiego, który kilka tygodni temu na swoim profilu na Facebooku chwalił syna za zdany egzamin na prawo jazdy.

Komentarze (5)

Dodaj swój komentarz

 • rrr 2018-06-13 17:23:59
  "Policja zatrzymała syna woźnego za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu. Woźny pracuje w szkole podstawowej numer 3". Artykuł sponsorowany przez Szkołę numer 4
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • bez kamer 2018-06-13 11:14:30
  kiedyś nie było tylu kamer i co, nigdy nikomu nie zdarzyło się !!?? nikomu nic się nie stało to chłopak pojechał do domu i tyle. A tu zaraz - UCIEKŁ. Ludzie, zwyczajnie pojechał do domu, też bym tak zrobił.
  Odpowiedz Oceń: 1 5 Zgłoś treść
 • Isior 2018-06-12 18:43:46
  Pisiora kulsony mogą ukarać?
  Odpowiedz Oceń: 5 1 Zgłoś treść
 • ANTYPIS 2018-06-12 16:41:07
  Haha!!! No i się nie doczekał "pisior"
  Odpowiedz Oceń: 5 3 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2018-06-12 16:40:53
  Odważy się policja? Zobaczymy jak to się zakończy. Ostatnio działania tej służby koncentrowały się m.in. na spisywaniu danych osób, które zabierały głos na lokalnych wizytach partyjnych PiS i miały odmienne zdanie od przyjętej linii partii rządzącej.
  Odpowiedz Oceń: 8 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.