Kierowca podczas jazdy tracił przytomność. Myśleli, że jest pijany, a prawda okazała się zupełnie inna

Data dodania: 2019-04-10 14:28:18, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Kierowca podczas jazdy tracił przytomność. Myśleli, że jest pijany, a prawda okazała się zupełnie inna

Policjanci z Dywit dostali wezwanie do kolizji drogowej. Zgłaszający poinformował, że sprawca prawdopodobnie jest pijany. Okazało się, że kierowca volkswagena choruje na cukrzycę i wcale nie był pijany, lecz doznał zapaści.

Do kolizji dwóch aut doszło w Kieźlinach. Dyżurny otrzymał informację, że kierowca volkswagena transportera zderzył się z osobowym audi i zatrzymał się na środku jezdni. Zgłaszający wyjaśnił, że sprawca jest prawdopodobnie pijany, w związku z tym uczestnicy zatrzymali mężczyznę, zabrali mu kluczyki i czekali na przyjazd patrolu.

Po przyjeździe na miejsce policjanci zauważyli, że młody kierowca nie jest w stanie utrzymać się na nogach i zatacza się. Nie reagował też na zadane pytania. Funkcjonariusze nie wyczuli od niego alkoholu, dlatego kontrolowali jego czynności życiowe i wezwali kartkę.

33-latek tracił przytomność i miał długie przerwy w oddychaniu. Jeden z policjantów zauważył, że w jego samochodzie znajdują się porozrzucane słodycze. Okazało się, że mężczyzna choruje na cukrzycę i doznał zapaści. Jego poziom cukru we krwi był krytycznie niski, dlatego kierowca trafił do szpitala, gdzie odzyskał przytomność. 33-latek nie pamiętał, co się wcześniej wydarzyło.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • Kudo 2019-04-11 08:06:30
    Pokazuje to jak beznadziejna jest nagonka społeczna na podpitych kierowców bezpodstawnie zresztą ,to teraz Janusz szeryf zgłaszający powinien odpowiedzieć za nieudzielenie pomocy !
    Odpowiedz Oceń: 0 2 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.