''Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni!'' - działacze PiS w sprawie transparentów

Data dodania: 2018-10-09 15:36:48, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni!'' - działacze PiS w sprawie transparentów
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Przypomnijmy, przed meczem Stomil Olsztyn - GKS Katowice na płocie wokół stadionu przy alei Piłsudskiego kibice rozwiesili transparenty z gorzką treścią, ostro krytykujące obecnego prezydenta Olsztyna. Korzystając z okazji, by dopiec obecnie rządzącemu prezydentowi, sprawę skomentował miejski komitet Prawa i Sprawiedliwości.

W miniony weekend na płocie przy stadionie Stomilu, jak i na samym stadionie pojawiły się wymowne transparenty rozwieszone przez rozczarowanych i wzburzonych kibiców Dumy Warmii, którzy jak mówią mają dość pozornych działań miasta w sprawie sytuacji Stomilu.

Na transparentach widniały między innymi hasła:'' Grzymowicz! Dla kogo murawa za 6 baniek, skoro Stomil upadnie?”, ''Piłka nożna w Olsztynie znowu w ruinie. Miliony wydane, działania pozorowane", czy ''Grzymowicz kibice nie zapomną Twojego ''wsparcia''. 21.10.2018 r. - Czas ucieka''.

Te pełne niezadowolenia treści postanowili skomentować jednym zdaniem lokalni działacze PiS.

- Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni! - napisali.

Kibice nie kryją swojego rozczarowania nie tylko pozornymi działaniami władz miasta wspierającymi Stomil Olsztyn, ale i sportowymi ''osiągnięciami'' ich drużyny, które wynikają ze złej sytuacji finansowej i ogólnego zamieszania w klubie.  Przypomnijmy, po przegranej z GKS-em Stomil spadł na 17. pozycję w ligowej tabeli. Słabszy jest tylko beniaminek z Krakowa, Garbarnia.

Komentarze (35)

Dodaj swój komentarz

 • kibol 2018-10-09 19:54:20
  "Dokładnie"ty kurwo niech ci twoja stara naszczy na twoj ryj niedorajdo zycowa
  Odpowiedz Oceń: 5 13 Zgłoś treść
 • Nauczycielka 2018-10-09 19:06:19
  Są ludzie, którzy mozolnie pracują i odnoszą sukcesy. Nie widać ich w telewizji na bilbordach. To dzięki nim zbudowano Polskę. Nie mają do dyspozycji aparatu władzy. Nie mają pieniędzy. Jakimś cudem wznoszą wspaniały budynek który nazywamy POLSKĄ. Są ludzie, którym powierzono władzę. Czego nie dotkną to zniszczą. Mają pieniądze a nie potrafią ich z poźytkiem dla wszystkich wydać. Mogą wiele a nic im nie wychodzi. Oni tylko marzą. Mogą wiele Ale czas stracili na marzeniach. W tej pierwszej grupie jest PANI i PAN. W tej drugiej grupie jest grzymowicz z przystawkami. Jest też całe PO. Od 8 lat zamiast rzeczywiście rządzić marzą. Teraz karmią nas tymi swoimi marzeniami. Chyba juz starczy. Juz Was nie chcemy. Odejdzie w spokoju. Dajcie nam budować POLSKĘ. My nie chcemy zaścianka Olsztyna. Chcemy miasta nam, a nie wam przychylnego. Wybaczam wam popełnione błędy i grzechy. Kiedyś bardzo dawno temu w Anglii: ,,Cromwell grzmiał swą mową o narodzie, o swej dziejowej roli, a wokół niego jedynie opustoszałe ławy parlamentu - nikt już go nie słuchał, jego czas minął". Ku przestrodze. Pora odejść.
  Odpowiedz Oceń: 11 9 Zgłoś treść
 • F 2018-10-09 18:12:48
  Haha, przecież ich cały czas robią w bambuko. Dopoki sie nie zjednocza i nie przemysla swoich działan to bedzie ich robil kazdy jak bedzie chcial :D
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść
 • Kibice 2018-10-09 17:40:01
  A ci kurwa krzykacze z pisu to niby co zrobili dla Stomilu?Gówno!
  Odpowiedz Oceń: 31 6 Zgłoś treść
 • QQ 2018-10-09 16:48:45
  Po pierwsze obsikać tego miernego spadkowicza co tylko chce kasy i tylko kasy nic nie robiąc potem bandę kiboli i na samym końcu cały mierny pis !!! Z pozdrowieniami od normalnego obywatela 2 sortu
  Odpowiedz Oceń: 19 30 Zgłoś treść
 • Hohoho 2018-10-09 16:00:01
  Po co murawa skoro klub upadnie? Zerwać to w pizdu. Na polu niech graja
  Odpowiedz Oceń: 15 26 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.