''Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni!'' - działacze PiS w sprawie transparentów

Data dodania: 2018-10-09 15:36:48, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
''Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni!'' - działacze PiS w sprawie transparentów
Fot. Łukasz Kozłowski / Olsztyn.com.pl

Przypomnijmy, przed meczem Stomil Olsztyn - GKS Katowice na płocie wokół stadionu przy alei Piłsudskiego kibice rozwiesili transparenty z gorzką treścią, ostro krytykujące obecnego prezydenta Olsztyna. Korzystając z okazji, by dopiec obecnie rządzącemu prezydentowi, sprawę skomentował miejski komitet Prawa i Sprawiedliwości.

W miniony weekend na płocie przy stadionie Stomilu, jak i na samym stadionie pojawiły się wymowne transparenty rozwieszone przez rozczarowanych i wzburzonych kibiców Dumy Warmii, którzy jak mówią mają dość pozornych działań miasta w sprawie sytuacji Stomilu.

Na transparentach widniały między innymi hasła:'' Grzymowicz! Dla kogo murawa za 6 baniek, skoro Stomil upadnie?”, ''Piłka nożna w Olsztynie znowu w ruinie. Miliony wydane, działania pozorowane", czy ''Grzymowicz kibice nie zapomną Twojego ''wsparcia''. 21.10.2018 r. - Czas ucieka''.

Te pełne niezadowolenia treści postanowili skomentować jednym zdaniem lokalni działacze PiS.

- Kibica Stomilu można zrobić w balona dwa razy – pierwszy… i ostatni! - napisali.

Kibice nie kryją swojego rozczarowania nie tylko pozornymi działaniami władz miasta wspierającymi Stomil Olsztyn, ale i sportowymi ''osiągnięciami'' ich drużyny, które wynikają ze złej sytuacji finansowej i ogólnego zamieszania w klubie.  Przypomnijmy, po przegranej z GKS-em Stomil spadł na 17. pozycję w ligowej tabeli. Słabszy jest tylko beniaminek z Krakowa, Garbarnia.

Komentarze (35)

Dodaj swój komentarz

 • lopez 2018-10-12 22:24:58
  Już tak kiedyś mówił lider zespołu Piersi "wybierzcie mnie, koryto jest szerokie, obiecuję będę żarł ile wlezie...
  Odpowiedz Oceń: 4 0 Zgłoś treść
 • Nauczycielka 2018-10-11 21:01:57
  Jak nisko upadła kultura polityczna. Rok po roku nie do przyjęcia wcześniej zachowania polityków spowszedniały nam. Coraz rzadziej protestowalismy. Jak juź ktoś głośno to zrobił to nazywano go oszołomem. Kiedyś nikt z zarzutami prokuratorskimi nie myślał o kandydowanie na radnego. Dzisiaj na listach jest wielu. Przyklad: KW Piotra Grzymowicza. Jeszcze niedawno głośno było o radnej której wojewoda chciał uchylić mandat. Sprawa jest w sądzie. A tutaj jakby nic się nie stało Pani kandyduje do RN z pozycji 1. Przypadek JCM tez jest znany. W każdej partii jest taki przypadek. Żadnego szacunku dla wyborców. Każe nam wybierać takie osoby. Juz słyszę te głosy oburzenia ze nie ma prawomocnych wyroków sądowych. OK. Macie rację. Ja mówię o podwójnej moralności tych liderów partii lub KW którzy świadomie łamią przyjęte kiedyś normy i na listach umieszczają takie osoby. Nie głosujmy na takie osoby. Wybierzmy nowe osoby.
  Odpowiedz Oceń: 10 0 Zgłoś treść
 • twen 2018-10-11 10:59:03
  Elektorat pisa czy juz cos zdemolowal?
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • zoltar 2018-10-10 22:50:13
  Prawda jest taka, że nie ma kogo wybrać. Wybór pomiędzy mniejszym złem to zaden wybór. Albo marny gospodarz, albo erotoman, albo gość przyniesiony w teczce z W-wy z obozu jedynej słusznej... Dramat
  Odpowiedz Oceń: 12 1 Zgłoś treść
 • Małgośka 2018-10-10 16:26:02
  Olsztyn już raz przegrał w wyborach samorządowych. Za rządów AWS wybraliśmy lokalne władze SLD. Ostróda zagłosowała mądrze - wybrali samorząd AWS, który miał poparcie rządu. Jeśli w Olsztynie prezydentem i radnymi zostaną ludzie spoza PiS no to będziemy tylko słuchać ich narzekania, że nic nie mogą bo rząd im nie pozwala. Zobaczcie jak grzym już płacze, że za prąd na swoją miejską kolejkę będzie musiał wydać majątek.
  Odpowiedz Oceń: 14 13 Zgłoś treść
 • rolnikkk 2018-10-10 11:22:06
  zaorać i zasiać rzepak! mniejszy smród niż od tej pseudo drużyny
  Odpowiedz Oceń: 3 15 Zgłoś treść
 • aaaaaaa 2018-10-10 10:26:10
  Hale tam lepiej postawić a nie trawnik dla gówno kopaczy.
  Odpowiedz Oceń: 3 13 Zgłoś treść
 • zdesperowany 2018-10-09 22:16:15
  jestem "PiSdzielec", a jednak nie zagłosuję na "Swojego". W czerwonym Olsztynie i tak nie ma szansy, a chodzi o coś poważniejszego. Startuje Małkowski i dla mnie NAJWAŻNIEJSZYM jest aby cenzor nie wygrał, choć ostatnio się łasi (szubienice itp). W naszym Olsztynie ma on szanse, choć mnie krew zalewa. Rozproszenie głosów na innych mu sprzyja. Wg mnie te konkurencyjne głosy mogą się skupić jedynie na Grzymowiczu. Jestem kierowcą, więc wiadomo co myślę o Grzymowiczu. Z wielką niechęcią zagłosuję jednak na niego. Kiedyś Zachód się sprzymierzył z bandytą Stalinem ze strachu przed jeszcze większym bandytą.
  Odpowiedz Oceń: 7 11 Zgłoś treść
 • Anal 2018-10-09 21:30:35
  Żenada PseudoStomilowców!! Gora 300 potencjalnych wyborców (w tym bez prawa do głosowania w Olsztynie zamiejscowe FC) myślą że zmienią coś ...prześcieradłami buhhhhhhha. A i właśnie ogłoszono wyniki z odliczeń 1%...... Stomil Olsztyn SA daaaaaaaaleko ze śmieszną kwotą na waciki...... czyżby nasz młyn składał się z wyłacznie z bezrobotnych???? Głośne zapowiedzi ,ratowania klubu przez kibiców a mozeby tak ujawnić ilu przekazało swój 1% procent na swój klub. Nigdy nie zginie....
  Odpowiedz Oceń: 6 9 Zgłoś treść
 • docho 2018-10-09 20:25:33
  Kibole mieli swój klub Stomilowców i gdzie on jest ?
  Odpowiedz Oceń: 6 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.