KęKę w Olsztynie

Data dodania: 2018-11-30 12:02:08, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
KęKę w Olsztynie

Po sukcesie krążka „Trzecie Rzeczy”, KęKę wraca by otworzyć nowy rozdział. Materiał z krążka ''To tu'' zaprezentuje olsztyńskim fanom już 15 grudnia.

Polski raper, znany z bardzo osobistych tekstów, rozpoczyna kolejną trasę koncertową. KęKę, bo o nim mowa, rozpoczyna promocję materiału ''To tu''.

„To Tu” to dojrzały i życiowy materiał, okraszony dawką humoru i sporą dozą autorefleksji. Tym razem KęKę postanowił zaprosić gości, którzy swoją obecnością stworzyli nową jakość i doskonale wkomponowali się w osobiste utwory radomianina. Warstwa muzyczna utrzymana jest w nowoczesnym klimacie, chociaż nie zabrało też klasycznego brzmienia.

Koncert w Olsztynie już 15 grudnia, w klubie Nowy Andergrant.

 

Start koncertu godzina 20.00

Bilety:

35 PLN

przedsprzedaż: Biletomat.pl, Rockfan, Sarmata, Nowy Andergrant.

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.