KAT & Roman Kostrzewski w Andergrancie

Data dodania: 2019-03-29 15:31:38, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
KAT & Roman Kostrzewski w Andergrancie
Fot. Facebook/KAT & Roman Kostrzewski

14 kwietnia na scenie klubu Nowy Andergrant wystąpi prawdziwa legenda muzyki metalowej. Zagra zespół KAT i Roman Kostrzewski. Grupa promuje swój najnowszy album „Popiór”, który ukazał się 1 marca.

KAT i Roman Kostrzewski to prawdziwa legenda black i thrash metalu. Zespół, wraz z TSA i Turbo zaliczany jest do tzw. Wielkiej Trójki Polskiego Metalu. Po burzliwych konfliktach w grupie KAT, lider bandu Roman Kostrzewski wraz z gitarzystą Ireneuszem Lothem postanowił kontynuować swą pracę twórczą, powołując nową grupę pod nazwą KAT & Roman Kostrzewski, na bazie uzyskanych praw autorskich do nazwy.

Grupa ma wieloletnie doświadczenie muzyczne. Muzycy mieli okazję zaprezentować się na największych festiwalach, takich jak Rock Arena, Jarocin czy Metalmania. Dzielili scenę z takimi gwiazdami jak Metallica, Motorhead czy Iron Maiden.

KAT & Roman Kostrzewski na trasie promują płytę „Popiór”, która światło dzienne ujrzała 1 marca.

Start koncertu o godz. 20.

Ceny biletów:

50 zł - przedsprzedaż (bilety kolekcjonerskie) w Andergrancie,Sarmacie, RockFanie oraz na www.andergrant.com

60 zł - w dniu koncertu

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • docho 2019-03-30 19:45:49
    Sługami, Boże, jesteśmy twymi w grobach, Bo praw za życia równych nie ma... Miałem to nagrane kiedyś na szpulowcu ze 40 lat temu.
    Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.