Jest umowa na ''siódemkę''

Data dodania: 2010-02-02 08:45:05, Iwona Starczewska
A | A | A
wykop.pl Tweetnij

GDDKiA podpisało umowę na kolejny odcinek drogi ekspresowej S-7. Zezwolenie na powstanie 36-kilometrowego odcinka Pasłęk-Miłomłyn, to pierwszy etap procesu przebudowy całej ''siódemki'' przechodzącej przez nasze województwo.

Budowa drogi ekspresowej S-7 to obecnie najważniejsza inwestycja na Warmii i Mazurach. Przez województwo warmińsko-mazurskie przechodzi 155 km drogi ekspresowej S-7, w całości przewidziane do przebudowy na dwujezdniową drogę ekspresową.

Inwestycja ma być finansowana z Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Rok 2010 dla tego zadania jest momentem kulminacyjnym, w tym czasie rozpoczną się wszystkie prace zaplanowane na drodze S-7 . Podpisanie umowy na budowę odcinka Pasłęk - Miłomłyn rozpoczyna ten proces.

Prace  mają być prowadzone w godzinach 6-22, istnieję więc szansa, że zakończą się przed określoną w umowie datą  15 lipca 2012.

Źródło: GDDKiA / Własne

Komentarze (1)

Dodaj swój komentarz

  • kierowca 2010-02-04 12:57:40
    "Prace mają być prowadzone w godzinach 6-22, istnieję więc szansa, że zakończą się przed określoną w umowie datą 15 lipca 2012." OBY!!! I żeby nie poprawiali potem 10 razy.
    Odpowiedz Oceń: 0 0 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.