Jest pierwszy chętny do walki z Mamedem Chalidowem

Data dodania: 2019-07-10 16:00:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Jest pierwszy chętny do walki z Mamedem Chalidowem
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

W poniedziałek pisaliśmy o tym, że Mamed Chalidow zamierza powrócić do klatki MMA. Okazuje się, że jest już pierwszy chętny do walki z olsztyńskim sportowcem. Jest nim Brytyjczyk Scott Askham.

Mamed Chalidow w poniedziałek ogłosił, że zamierza ponownie walczyć w klatce MMA.

- Oczerniony i osądzony wrócę pewniejszy niż kiedykolwiek – oznajmił Chalidow.

Okazuje się, że znalazł się już ochotnik, który chętnie stoczy walkę z olsztyńskim sportowcem. Jest nim Brytyjczyk Scott Askham.

- To będzie przyjemność powitać go po jego powrocie do klatki! Zobaczymy czy do tego dojdzie! - napisał na Facebooku Brytyjczyk.

Scott Askham ma 31 lat. Brytyjczyk jest międzynarodowym mistrzem KSW w wadze średniej. Pas zdobył w maju w zwycięskiej walce z Michałem Materlą. Askham stoczył 22. walki, z których tylko cztery przegrał. Jest też byłym mistrzem brytyjskiej organizacji BAMMA oraz Ultimate Cage FC w wadze średniej. W swojej karierze walczył również dla UFC oraz ACB (rosyjska organizacja promująca walki MMA).

It would be a pleasure to welcome Mamed back! Let’s see if it happens

Komentarze (7)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.