Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? Podpowiedzą na pumptracku przy Grunwaldzkiej

Data dodania: 2018-05-17 10:10:21, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Jak nauczyć dziecko jazdy na rowerze? Podpowiedzą na pumptracku przy Grunwaldzkiej

Do akcji ''Olsztyn. Aktywnie'' włącza się miejski pumptrack. Najbliższa, niedziela edycja wydarzenia skupi się głównie na najmłodszych rowerzystach.

W ramach projektu ''Olsztyn. Aktywnie'' mieszkańcy miasta mogą wziąć udział w cyklicznych otwartych warsztatach z techniki jazdy po pumptracku oraz podstaw jazdy na rowerze MTB. Wydarzenie odbywa się na miejskim pumptracku przy ulicy Grunwaldzkiej.

Najbliższe, niedzielne (20 maja) spotkanie z cyklu ''Pompujemy Trenujemy'' poświęcone zostanie najmłodszym.

- Podpowiemy jak nauczyć dzieci jeździć na rowerze, jaki rowerek wybrać dla malucha. Najmłodszy rowerzysta na naszym torze miał 1,5 roku, czy znajdzie się młodszy który pobije ten rekord? - informują inicjatorzy wydarzenia.

Spotkanie na pumptracku rozpocznie się o godzinie 10.00 i potrwa do południa.

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.