Sezon letni w porcie Olsztyn-Mazury. Polecimy do Burgas

Data dodania: 2018-06-13 11:50:59, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Sezon letni w porcie Olsztyn-Mazury. Polecimy do Burgas
Fot. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury/FB

Na lotnisku Olsztyn-Mazury zaczyna się sezon letni. Na dniach uruchomione zostanie pierwsze połączenie czarterowe z tego portu na Warmii i Mazurach. Pasażerowie polecą do Burgas w Bułgarii.

Siatka połączeń lotniska Olsztyn-Mazury od 19 czerwca rozbudowana zostanie o kolejne połączenie. Tym razem będzie to czarter z portu w Szymanach do do Burgas w Bułgarii.

Operatorem połączenia, które funkcjonować będzie przez cały okres letni – do 4 września, będzie linia lotnicza Small Planet.

Trasa obsługiwana będzie raz w tygodniu we wtorki, Airbusem A320, który na pokład może wziąć 180 pasażerów. Samolot będzie miał do pokonania 1500 kilometrów, a lot będzie trwał około półtorej godziny.

19 czerwca na lotnisku w Szymanach zaplanowano oficjalną inaugurację tego połączenia. Planowany przylot samolotu zaplanowany jest o godzinie 14:10.

Komentarze (6)

Dodaj swój komentarz

 • Szczytno 2018-06-14 09:21:20
  A czemu nikt nie pomyśli o obwodnicy Szczytna? Coraz więcej pasażerów miasto jest totalnie zakorkowane, już dawno miała być zachodnia obwodnica Szczytna ....
  Odpowiedz Oceń: 2 0 Zgłoś treść
 • Do ochodzkiego 2018-06-13 18:33:30
  Ty to możesz sobie polecieć balonem z "portu"w elblongowie do rodziny w podlaskie
  Odpowiedz Oceń: 2 2 Zgłoś treść
 • PolDe 2018-06-13 15:16:36
  A ja z chęcią polecę tam z lotniska w Szymanach, bo właśnie te lotnisko jest najbliżej Olsztyna.
  Odpowiedz Oceń: 8 0 Zgłoś treść
 • Ryszard Ochódzki 2018-06-13 12:37:59
  Do lotniska rocznie dopłacamy z naszych podatków 30 milionów złotych. To ja wolę jeździć wygodnym wagonem kolejowym na lotnisko w Gdańsku lub w Warszawie, ze znacznie bogatszą siatką połączeń.
  Odpowiedz Oceń: 4 11 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.