Imprezowy weekend w Olsztynie. Miasto odwiedzą gwiazdy

Data dodania: 2019-07-26 18:00:00, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Imprezowy weekend w Olsztynie. Miasto odwiedzą gwiazdy
Fot. Archiwum Olsztyn.com.pl

Najbliższy weekend w Olsztynie zapowiada się pod znakiem imprez. W sobotę odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej, a w sobotę i niedzielę na plaży miejskiej będzie stacjonowała telewizja Polsat ze Słoneczną Stacją.

Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej odbędzie się na lotnisku w Dajtkach. Otwarcie bram o godz. 15. Na scenie wystąpią gwiazdy z gatunku disco: Samantha Fox i zespół Morandi. Poza nimi wystąpią m.in. Masters, Mejk, Milano, Jorrgus, Claudi, Boys, Top Girls, Maxx Dance, Akcent, Etna, Exaited, Extazy, Diadem, Power Play, Efect, BQll, Classic, MiłyPan, Bayer Full, Baby Full, Dbomb, Naspawani. Bilety dostępne są w Miejskiej Informacji Turystycznej w ratuszu.

Druga impreza to Słoneczna Stacja, organizowana przez telewizję Polsat. Na plażę miejską przyjadą gwiazdy telewizji i influencerzy. Na mieszkańców czekają zabawy, gry i wiele innych atrakcji. W roli gospodarzy wystąpią aktorka Elżbieta Romanowska i tancerz Rafał Maserak. Stacja startuje o godz. 10. Relację z wydarzenia będzie można obejrzeć w kolejną niedzielę, 4 sierpnia o godz. 19:30.

Komentarze (10)

Dodaj swój komentarz

 • Ochroniaż pentagram. 2019-07-28 12:30:27
  Marszałek Urzędu Marszałkowskiego Chwali Olsztyńskiego Dyrektora filharmonii. Ale nic nie mówi że jest brudna winda z odchodami moczu i kupy. Płytki chodnikowe od rządzenia w Olsztynie Patologi PO i PSL wystają , i można zostać kaleką. Ale na schodach czerwone dywany są. Następna Patologia z TV filmuje imprezy ale tego brudu nie pokarze. Tragedia, Patologi ziomków ze Wsi. Dyrektor tak zachwalany przez Marszałka , na obsługę koncertów mówi ze są Jamniki i słonica. Szczupłe babcie to jamniki , Pulchna młoda kobieta to jest słonica.
  Odpowiedz Oceń: 1 2 Zgłoś treść
 • klo;l;l; 2019-07-27 12:36:03
  z polsatem musi być naprawdę źle, że promuje sie w takiej dziurze
  Odpowiedz Oceń: 2 8 Zgłoś treść
 • edrfg 2019-07-27 12:34:47
  influencer - manipulant, promotor; sygnalista - donosiciel, konfident, itd piszcie po ludzku :-D
  Odpowiedz Oceń: 2 1 Zgłoś treść
 • Ja. 2019-07-27 12:04:55
  to dobra muzyka to chlania i rozmnażania się.
  Odpowiedz Oceń: 0 1 Zgłoś treść
 • Rodowity Olsztynianin 2019-07-26 23:37:57
  tyle gwiazd... ile czasu beda grali??? dwa miesiace???
  Odpowiedz Oceń: 4 1 Zgłoś treść
 • Ciekawy 2019-07-26 23:26:16
  A czy będzie ten raper co sobie na żywo podjął żyły?
  Odpowiedz Oceń: 5 2 Zgłoś treść
 • jacek123 2019-07-26 18:42:43
  Nie wiecie czy będzie miał tam Iqos stoisko, jakieś specjalne promocje?
  Odpowiedz Oceń: 2 3 Zgłoś treść

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.