Imieniny: Klaudiusza, Marii
Data dodania: 2014-09-14 20:15
Ostatnia aktualizacja 2014-09-15 09:49

III Półmaraton Jakubowy już za nami (zdjęcia)

Blisko 700 uczestników wzięło udział w III Półmaratonie Jakubowym. Dla wielu z nich nie liczył się czas, a przede wszystkim dobra zabawa i zmierzenie swoich możliwości. Zobacz naszą obszerną fotorelację z zawodów, a być może znajdziesz się na jednym z blisko setki zdjęć!

Tak samo jak w ubiegłym roku Półmaraton Jakubowy zwyciężył Wojciech Kopeć z Olsztynka z czasem 1 godzina, 9 minut i 45 sekund. Drugi na mecie był Oleksandr Labziuk z Winnicy (1h 10min 24sek), natomiast trzeci Łukasz Oskierko (1h 10min 42sek).

Wśród kobiet najlepsza była Marta Barcewicz z Olsztyna (1h 25min 53sek), druga uplasowała się Martyna Warda z Wójtowa (1h 27min 57sek), natomiast trzecia Martyna Konarzewska z Działdowa (1h 28min 55sek).

W kategorii osób niepełnosprawnych pierwszą pozycję zajął Bogdan Król z Ornety (48min 38sek). Dalsze dwa miejsca zajęli również osoby z tej samej miejscowości, odpowiednio: Monika Pudlis (48min 51sek) oraz Cezary Król (49min 4sek).

Trasa III Półmaratonu Jakubowego liczyła 21 kilometrów.

Źródło: własne