Hit na zakończenie roku. Koncert Nosowskiej w Olsztynie

Data dodania: 2018-11-28 12:54:50, red
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Hit na zakończenie roku. Koncert Nosowskiej w Olsztynie

Katarzyna Nosowska wraca na scenę w niesamowitym stylu. Z nowym, solowym materiałem, który zaskoczył i natychmiast skradł serca jej wiernych fanów. Olsztynianie będą mieli okazję posłuchać materiału na żywo.

Miejski Ośrodek Kultury zapowiedział prawdziwy, muzyczny hit na zakończenie roku. Już 29 grudnia na dziedzińcu olsztyńskiego zamku wystąpi Nosowska, która zaprezentuje fanom materiał z nowej, solowej płyty ''Basta''. Krążek pełen jest niesamowitego brzmienia, ciekawych tekstów, wśród których na próżno szukać dawnej Nosowskiej. Za stronę muzyczną i produkcję odpowiada Michał FOX Król. Płyta to zbiór 11, bardzo osobistych w warstwie tekstowej, utworów. Jak mówi sama Nosowska - „to najważniejsza płyta w jej życiu''.

Koncert w Olsztynie:

Sobota - 29 grudnia
Dziedziniec olsztyńskiego Zamku
Bilety: 50 zł dostępne na bilety.mok.olsztyn.pl

 

Komentarze (3)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.