Groźny wypadek pod Olsztynem. 3-letnie dziecko trafiło do szpitala

Data dodania: 2019-05-17 10:25:15, mjs
A | A | A
wykop.pl Tweetnij
Groźny wypadek pod Olsztynem. 3-letnie dziecko trafiło do szpitala
Fot. KMP Olsztyn/Twitter

Dziś rano na węźle K-51 na zjeździe na Tomaszkowo doszło do groźnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Do szpitala trafiło 3-letnie dziecko.

Do wypadku doszło po godz. 7 na węźle K-51 na zjeździe na Tomaszkowo. Zderzyły się dwa samochody osobowe – opel i ford. Przyczyną zderzenia było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu.

Do szpitala trafiło 3-letnie dziecko, które podróżowało fordem.

Źródło: własne/KMP Olsztyn

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Olsztyn - portal miejski

Olsztyński Portal Aktywnych Internautów - zobacz na mapie najpopularniejsze miejsca Olsztyna, obejrzyj zdjęcia z olsztyńskich imprez, dodaj własne zdjęcia i ulubione miejsca.Apteki całodobowe | Lekarze

Drogi Czytelniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi oraz materiały redakcyjne. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowywanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększymy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz wycofać w każdej chwili.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać (na podstronie z polityką prywatności), odznaczając wybraną zgodę i klikając przycisk "nie zgadzam się", z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.